7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Aykut'a ceza geliyor!

Sezon başında Gençlerbirliği'nden transfer edilen Aykut Demir gördüğü kartlarla bordo mavili teknik heyet ve yönetimi çıldırttı. Yönetimin Aykut'a gördüğü kartlar nedeniyle para cezası vermeyi planladığı öğrenildi. Eskişehir maçında atılan Aykut Demir, bu

Spor 15.04.2014, 09:53
Aykut'a ceza geliyor!
Sezon başında Gençlerbirliği'nden transfer edilen Aykut Demir gördüğü kartlarla bordo mavili teknik heyet ve yönetimi çıldırttı. Yönetimin Aykut'a gördüğü kartlar nedeniyle para cezası vermeyi planladığı öğrenildi.
 
Eskişehir maçında atılan Aykut Demir, bu sezon 26 lig karşılaşmasında 7 sarı 2 de kırmızı kart görerek takımın en hırçın ismi oldu. Demir, Avrupa Ligi'nde de 3 sarı kart gören oyuncu olarak dikkat çekmişti.
 
Gördüğü kartların ucuz ve takıma zarar veren türden olması nedeni ile yönetimin Aykut'a 10 bin TL para cezası vereceği belirtildi.
 

Yorumlar (1)
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
bu adamı izlerken adeta çıldırıyorum,bu ve bu tarz oyuncular trilyonları götürüyorlar,bizde ancak konuşup duruyoruz,bir insan rakibine hiçmi faulsüz müdahale edemez ya.her girdiği pozisyon faul.helikopterle geldi tırla geri yollayın lütfen.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@