Ayhan Pala'nın görevden alınması şok etti

Haber61 – Haber Servisi – Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala, bir süredir yürütmüş olduğu görevinden bakanlıkça uzaklaştırıldığı öğrenildi. Haber61.Net’in edindiği bilgiye göre; Spor Bakanlığının yürütmüş olduğu bir soruşturma kapsamında

Spor 30.01.2016, 10:29
Ayhan Pala'nın görevden alınması şok etti

Haber61 – Haber Servisi – Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala, bir süredir yürütmüş olduğu görevinden bakanlıkça uzaklaştırıldığı öğrenildi. Haber61.Net’in edindiği bilgiye göre; Spor Bakanlığının yürütmüş olduğu bir soruşturma kapsamında Pala, görevinden 6 ay uzaklaştırılma cezası aldı. Bu ceza ise; Pala’nın bir dönem sonraki başkanlık seçimine katılamama riskini ortaya koydu. Ayhan Pala’nın Uluslararası Okul Sporları Olimpiyatları'nın (GYMNASİADE) Trabzon’da yapılaması için çaba sarf etmişti. Pala’nın görevden uzaklaştırılması şok etkisi yarattı. 

Yorumlar (2)
Turgay ŞAHİN 5 yıl önce
Bu hükümet çalışana değil calana değer veriyor hala anlamadiniz mi?
Sedat 61 5 yıl önce
sayin bakanin gorevden alma sebebini hemen aciklamasi lazim.sayin pala goreve geldikten sonra yaptiklari ortada.meyve veren agaci taslama sevdamizdan ne zaman vaz gececegiz acaba.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@