alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Aydınlar'dan Özdemir'e cevap !

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile Fenerbahçe Yönetim Kurulu arasındaki söz düellosu devam ediyor!  Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun Dereağzı Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında Mehmet Ali Aydınlar'ı hedef alan sözleri

Spor 03.05.2012, 17:23
Aydınlar'dan Özdemir'e cevap !

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile Fenerbahçe Yönetim Kurulu arasındaki söz düellosu devam ediyor!  

Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun Dereağzı Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında Mehmet Ali Aydınlar'ı hedef alan sözleri karşısında Aydınlar, bir basın açıklaması yayımladı.

Aydınlar ve Özdemir’ birbirine girdi
Fenerbahçe Asbaşkanı Nihat Özdemir'in eleştirilerini büyük bir üzüntü ile dinlediğini dile getiren Aydınlar, Özdemir'in CAS davasında yaptığı açıklamaların içinin boş olduğunu söyledi.


Aydınlar'ın açıklaması şu şekilde;
"Dün Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nca yapılan basın toplantısında Sayın Nihat Özdemir'in hakkımda sarf etmiş olduğu sözleri ve yorumları büyük bir üzüntüyle dinledim. Böylesi bir saldırı sonrasında, hislerimin kamuoyunca bilinmesi için açıklama yapma gereği duydum.

Şahsım adına şunu söylemek isterim ki, zamanı geldiğinde kamuoyu yaşananları en ince ayrıntılarına kadar öğrenecektir. Sürecin tamamlanması sonrasında elimdeki belge ve bilgilerle gerekli yanıtları vereceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Maalesef bundan hiç kimsenin kaçış şansı yoktur. Kendi bekaları uğruna suçsuz insanları hedef gösteren, ülke sporuna hizmet etmekten başka hiçbir amacı olmayan kişilere karşı asılsız iddialarla kampanyalar yürütenler politika ve stratejilerinin karşılığını teker teker bulacaklardır.
Şahsen yaşanmakta olan bu sürecin Türk sporu adına çok büyük bir öğreti ve ders olduğuna inanıyorum. Stratejik manevralarını milyonlarca taraftarına "Namus Davası" diye inandırdıktan sonra, "Ülke Menfaatleri" gibi kulağa hoş gelen ama altı boş açıklamalar yerine, CAS davasını neden geri çektiklerini de tüm gerçekliği ile anlatmak zorunda olduklarını ve bunun da en yakın takipçisi olacağımı tüm kamuoyunun bilmesini istiyorum.


Yorumlar (5)
OnAir_TS 10 yıl önce
niye sürec tamamlaninca???? ciksana ortaya aciklasana belgelerini, isik tutsana sürece. cikip bos laf edip kaybolma yine, bu durumda olmanin mimarlari arasindasin.
OnAir_TS 10 yıl önce
o koltuga oturan formasini cikarmalidir deyeipte cikarmayanlardan biriside sensin aydinlar, fb ugruna layik görüldügünüz makamda türk futbolunun dibine koydugunuz bombayi, sizden sonra gelenler maalesef patlattilar. tarihe hesap vereceksiniz.
karadayi 10 yıl önce
Fener galata byk oyuncu aliyor biz siradan oyuncu aliyoruz sonra basari bekliyoruz cocuklar artik formalarina isim yazacak oyincu bulamayler adamlarda quaresma var alex var melo var bizde kim var yok hakemmis yok federasyon dun macda sadece jaja olsaydi kazanirdik ve belkide sampionduk
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Haluk Ulusoy'u bile arar olduk bunların sayesinde.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Değerli hocam bunlara adamlık dersi ver!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@