Avrupa'da Trabzonlu 3 boksör

48 kiloda bronz madalya alan Ferhat Pehlivan ile 69 kiloda bronz madalya kazanan Abdulkadir Köroğlu, kalabalık bir grup tarafından Trabzon Havaalanı'nda coşkuyla karşılandılar. Ferhat Pehlivan, şampiyonada altın madalya almayı hedeflediğini belirterek, ''

Spor 18.11.2008, 11:24
Avrupa'da Trabzonlu 3 boksör
48 kiloda bronz madalya alan Ferhat Pehlivan ile 69 kiloda bronz madalya kazanan Abdulkadir Köroğlu, kalabalık bir grup tarafından Trabzon Havaalanı'nda coşkuyla karşılandılar.

Ferhat Pehlivan, şampiyonada altın madalya almayı hedeflediğini belirterek, ''Ama bronz madalya aldım. İnşallah gelecekte altın madalyalar ile ülkemin bayrağını göndere çıkartacağım. Bu başarımda emeği olan hocam Altar Kalkışım ve milli takım antrenörlerine teşekkür ediyorum'' dedi.

Abdulkadir Köroğlu ise zorlu bir şampiyonayı geride bıraktıklarını ifade ederek, ''Ülkeme bronz madalya kazandırdığım için mutluyum. Hedefim bundan sonraki şampiyonalarda daha büyük başarılara imza atmak'' diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
osman can 13 yıl önce
ferhat pehlivan için olumlu şeyler söyleyebiliriz zor rakipleri geçti genç olmasına rağmen ama abdülkadir tam bir hayal kırıklığıydı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@