banner192

Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off eleme turu rövanş maçları yarın başlayacak.Play-off eleme turu rövanş maçları, yarın yapılacak 30 karşılaşmanın ardından son bulacak ve Avrupa Ligi'nde gruplara kalan takımlar belli olacak. Trabzonspor, ilk maçta Avni Aker St

Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off eleme turu rövanş maçları yarın başlayacak.

Play-off eleme turu rövanş maçları, yarın yapılacak 30 karşılaşmanın ardından son bulacak ve Avrupa Ligi'nde gruplara kalan takımlar belli olacak. 

Trabzonspor, ilk maçta Avni Aker Stadı'nda 2-0 yendiği Rus temsilcisi Rostov takımıyla yarın deplasmanda TSİ 20.00'de karşılaşacak.

 Fransa'nın Saint-Etienne ekibini kendi sahasında 1-0'la geçen Kardemir Karabükspor ise rakbiyle bu kez Geoffroy-Guichard Stadı'nda 21.30'da karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turunda yarın yapılacak rövanş maçların programı şöyle:

Legia Varşova (Polonya) - Aktobe (Kazakistan)

Villarreal (İspanya) - Astana (Kazakistan)

Inter (İtalya) - Strajnan (İzlanda)

Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi) - Dinamo Moskova (Rusya)

Metalist Kharkiv (Ukrayna) - Ruch (Polonya)

Twente (Hollanda) - Karabağ (Azerbaycan)

Rapid Wien (Avusturya) -  HJK Helsinki (Finlandiya)

Tottenham Hotspur (İngiltere) - AEL Limassol (Kıbrıs Rum kesimi)

Shakhtyor (Belarus) - PSV Eindhoven (Hollanda)  

Saint-Etienne (Fransa) - Kardemir Karabükspor (Türkiye) 

Rio Ave (Portekiz) - Elfsborg (İsveç)

Nacional (Portekiz) - Dinamo Minsk (Belarus) 

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Petrolul Ploieşti (Romanya) 

Lokomotiv Moskova (Rusya) - Apollon (Kıbrıs Rum kesimi) 

Debrecen (Macaristan) - Young Boys (İsviçre) 

Feyenoord (Hollanda) - Zorya Lugansk (Ukrayna) 

Midtjylland (Danimarka) -  Panathinaikos (Yunanistan)

Rostov (Rusya) - Trabzonspor (Türkiye)

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) -  Zwolle (Hollanda)

PAOK (Yunanistan) - Zimbru (Moldova)

Neftçi (Azerbaycan) - Partizan (Sırbistan)

Club Brugge (Belçika) -  Grasshoppers (İsviçre)

Zürih (İsviçre) - Spartak Trnava (Slovakya) 

Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Asteras (Yunanistan) 

Krasnodar (Rusya) -  Real Sociedad (İspanya)  

Astra (Romanya) - Olympique Lyon (Fransa) 

Hull City (İngiltere) - Lokeren (Belçika)  

Torino (İtalya) -  Split (Hırvatistan)

Borussia Mönchengladbach (Almanya) -  Sarajevo (Bosna Hersek) 

Sheriff (Moldova) - Rijeka (Hırvatistan) 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.