7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Avrupa kupalarına katılmak için..."

Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, Sivasspor ile oynanacak maçı kazanarak Avrupa kupalarına katılmak için avantaj yakalamak istediklerini söyledi. Trabzonspor’da Fenerbahçe maçında yaşanan olayların ardından Türkiye Futbol Federasyonu’nun verece

Spor 13.03.2014, 13:56
Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, Sivasspor ile oynanacak maçı kazanarak Avrupa kupalarına katılmak için avantaj yakalamak istediklerini söyledi.
 
Trabzonspor’da Fenerbahçe maçında yaşanan olayların ardından Türkiye Futbol Federasyonu’nun vereceği karar beklenmeye başlandı. Teknik sorumlu Hami Mandıralı ise, hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Sivasspor maçını kazanarak, Avrupa kupalarına katılma iddiasını sürdürmek istediklerini dile getirdi. Oyuncularına Fenerbahçe maçında yaşananları unutmaları konusunda uyarılarda bulunan Mandıralı, "Avrupa kupalarına kesinlikle katılmalıyız. Bunun için de en önemli rakibimiz olan Sivasspor karşısında galip gelmeliyiz. Avrupa kupalarına katılmak için avantaj yakalamak istiyorsak bu maçı kazanmalıyız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
tam 4 haftadır ayağına geliyor bu şans..bu haftada öyle bir şans var evet ama taş gibi sivastanmı alacaksın 3 puan..?
yaşar samancı 8 yıl önce
Kümede kalalım yeter.......
harun eski 8 yıl önce
önce bir antrönerlikdiplomasi al ondan sonra konus. trabzon hoca yetistirme yeridegil ihonun yalakasi

senden hoca olmaz iktidarin ve trabzon düsmanlarinin kuklasi olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@