7m

Çapkınoğlu

Avni Aker'de vali koruması yaralandı!

Sahada yaşanan olaylar nedeniyle iptal edilen Trabzonspor Fenerbahçe maçının ardından olaylar bitmek bilmiyor.Saha dışında polislerle taraftar arasında yaşanan gerilimin ardınndan bir çok taraftar ve polis yaralandı.Olaylarda taraftarın istifaya çağırdığı

Spor 10.03.2014, 23:45
Avni Aker'de vali koruması yaralandı!

Sahada yaşanan olaylar nedeniyle iptal edilen Trabzonspor Fenerbahçe maçının ardından olaylar bitmek bilmiyor.

Saha dışında polislerle taraftar arasında yaşanan gerilimin ardınndan bir çok taraftar ve polis yaralandı.

Olaylarda taraftarın istifaya çağırdığı ve ortamı germekle suçladığı Vali Abdil Celil Öz'ün korumasıda başına isabet eden taşla yaralandı. Koruma tedavi altına alınırken Trabzonspor taraftarları yollarda ateş yakarak tepkilerini sürdürdü.


Yorumlar (8)
Altındereli 8 yıl önce
O Taraftarları o hale getirenler utansın taraftarları desteklıyoruz

onları o hale getiren idareyı ve siyasileri kınıyorum
mustafa keleş 8 yıl önce
bu bir istiklal mücadelesidir.
Selim Samet 8 yıl önce
Burdan Taraftara sallıyanlara yazıklar olsun diyorum.Siz FB ajanısınız yok Trabzon tererist gözükürmüş yok Fb yenecekmişiz Trabzon yense ne olcak şampiyon mu olacak?Ama o cefakar taraftar sayesinde Türkiye msj vermiştir.TRABZON şampiyonlugu Calındı seneleri Calındı sizler içinize sindirebiliyormusunuz ben samsundan Fanatik TS taraftarı olarak renktaşlarıma helal olsun diyorum Gurur duydum onlarla biz Trabzonsporluyuz şuanda bütün dünya basınında ve Türkiyede şike olay pisligin üstünün örtüldügünde şiddet olacagını ve bu işin üstünü örtmeye calışanlara ders vermiştir!! 500 bin kişiyle yürüsen ne olur önemli olan eger hakkımızı alamazsak KAOS olacagı mesajını vermektir..
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
böyle tarftara böyle yönetim,böyle hacıosman...size bu bile fazla
Ercan Aslan 8 yıl önce
Selim samet isimli arkadaş..

yahu siz hak aramayı böylemi sanıyorsunuz.? O olay çıkartan fanatikler hariç milyar kişiye sorsanız kimse size ''hak aradılar, haklıydılar'' demez.. rezil olduk..rezil.. sen ne diyorsun?
adem kelleveziroğlu 8 yıl önce
ERCAN İSİMLİ ARKADAŞ BU ZAMANAKA KADAR BAŞVURMADIĞIMIZ HAK ARAMA YOLU VARSA SÖYLE BİZDE BİLELİMDE BİRDE ONU DENEYELİM DÜN AKŞAM O MAÇA GELMEK İCİN 400 KM YOL YAPTIM HARCADIĞIM PARAYI, UYKUSUZ KALMAYI, YAĞMURDA ISLANMAYI, HASTA OLMAYIDA SAYMIYORUM BİLE MAÇ İÇİNDA OLAYLARA ÇOK KIDIM AMA BU GÜN BU YAZILANLARA ÇIZILENLERE BAKTIĞIMDA AZ BİLE YAPMISLAR. REZİL OLDUK DİYORSUN ADAMLAR ÇALDILAR REZİL OLMADILAR PİŞKİN PİŞKİN KONUŞTULAR BİZ REZİL OLDUK OYLEMİ. SEN TS TARAFTARIYSAN YAZIK ASIL BİZ SİZİN GİBİLER YUZUNDEN REZİL OLDUK
adil türk 8 yıl önce
Buna bakmak lazım.Birileri suçluları koruyup duruyor.Oy uğruna rant uğruna.Bir yerlerde ses gelecekki Trabzonlunun ciddi olduğunu anlasınlar.Çünki başka türlü olmuyor.Bunu herkes görüyor.Bu rolde görev alan Taraftarımızı yürekten alkışlıyorum.Bu bir direniştir.Susturma yıldırmaya karşı bir tavırdır.Trabzonspor zaten 28 yıldan beri zarar görüyor.Bu son olur inşallah.
Ercan Aslan 8 yıl önce
Adem kardeşim.Sonuna kadar Trabzonsporluyum..Eskiden yenilince ağlayan türden. Şimdi ağlamıyorum çünkü normalgeliyor artık..10-15 yenilgi alan takımın taraftarı nasılsa öyleyim.. Benim de etrafımda IST dan gelen bir sürü adam vardı maçta. Adamların paralarına yazık. Doğruya doğru.. Hakkımız yendi Fenerasyon , siyaset ve medya tarafından, doğrudur ama dün yaptığımızla ne değişti söylesene ?? Yiyeceğimiz cezanın haddi hesabı yok. Sahamız kapanacak.. Belki Uefaya giderdik gidemeyeceğiz.. Federasyon ya da birileri bizden korktu mu zannediyorsunuz? Hakkımızı verecekler mi düşünüyorsunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@