vardallar

Atalay Saha Açılışı Yaptı

Gençlik ve Spor Genel Müdür Vekili Mehmet Atalay, Ankara 19 Mayıs Spor Kompleksi içinde yer alan dış sahaların açılışını yaptı.Ankara İl Özel İdaresi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla yaklaşık 750 bin YTL harcanarak modernize edilen dış sahala

Spor 17.08.2007, 12:54
Atalay Saha Açılışı Yaptı

Gençlik ve Spor Genel Müdür Vekili Mehmet Atalay, Ankara 19 Mayıs Spor Kompleksi içinde yer alan dış sahaların açılışını yaptı.

Ankara İl Özel İdaresi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla yaklaşık 750 bin YTL harcanarak modernize edilen dış sahaların açılışına, Mehmet Atalay'ın yanı sıra Ankara Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet Sağlam, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hüseyin Ar ile Ankara'da faaliyet gösteren amatör futbol takımlarının yöneticileri ve futbolcuları katıldı.

Mehmet Atalay, Ankara'nın son dönemde ciddi sayıda tesis kazandığını belirterek, ''Spora yeni alanlar kazandırmaya devam edeceğiz. Bu sahanın amatör futbolculara hayırlı olmasını diliyorum. Dış sahaları gece maçı oynamaya elverişli hale getirmek istiyoruz'' dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@