Atalay aday olacak mı?

Basın İlan kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’a TFF’ye başkan adayı olması için baskı yapılmaya başlandı.Bir dönem Gençlik Spor Genel Müdürlüğü döneminde bulunan ve Trabzon’a yapılan trilyonlarca liralık yatırımda büyük pay sahibi olan hemşehrimiz Mehmet A

Spor 06.02.2012, 15:17
Atalay aday olacak mı?

Basın İlan kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’a TFF’ye başkan adayı olması için baskı yapılmaya başlandı.

Bir dönem Gençlik Spor Genel Müdürlüğü döneminde bulunan ve Trabzon’a yapılan trilyonlarca liralık yatırımda büyük pay sahibi olan hemşehrimiz Mehmet Atalay’a TFF başkanlığına aday olması için kulüplerce baskı yapılmaya başlandı.

ADAYLIĞI DÜŞÜNÜYOR
TFF Eski Başkanı Mahmut Özgener’in yeniden aday olmayacağını açıklamasının ardından TFF başkanlığına adaylığını koyan ancak son anda seçime girmekten vazgeçen deneyimli bürokrat Mehmet Atalay’ın kulüplerden gelen talepler doğrultusunda yeniden aday olmayı düşündüğü gelen bilgiler arasında.

Geçirdiği asansör kazasının ardından tedavisi devam eden Basın ilan kurumu genel müdürü Mehmet Atalay’ın bu konudaki tavrını birkaç gün içinde netleştirip hareket planı çizmesi bekleniyor.

Kulüpler ile Gençlik Spor Genel müdürlüğü döneminde iyi iletişim kuran Atalay’a kulüplerin güven duyduğu gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (14)
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Trabzon federasyon başkanı istiyoruz, bıktık artık şikeci fenerli başkanlardan.Hele o mehmet ali aydınlar mıdır nedir o yok mu o,
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
İbrahim başkan federasyonun başına geçsin o da olmazsa mehmet atalay olsun.3. ve son tercihim haluk ulusoy.
deli gibi asik 9 yıl önce
tam isabet.bu isin üstesinden rahatlikla gelebilir...kologlu
servetaltun 9 yıl önce
mehmet atalay aday olursa,ibrahim hacıosmanoğlu onun lehine çekilmeli,atalayın listesinde yer almalıdır.ibrahim bey de o göz yok ama.biri mutlaka fedakarlık yapmalı.
ismar 9 yıl önce
İkiside aday olsun sonra hangisi daha iddalı ve kazanmaya yakın olursa diyeri onu desteklemeli ve G.Gümüşdağ gibi 2.vekil olsun bunlarla ancak böyle baş ederiz.
bordomavisevda 9 yıl önce
Aydınlar seçiminde Sn Atalay aday olmuştu ve bizim başkanımız Sn Sadri Şener ona destek vermemiş gitmiş m.a.a desteklemişlerdi.Maalesef trabzonda birbirini çekememzlik var.Herkes ben bilirimin peşinde.bana öyle geliyorki Sn Atalay'ı n da Hacıosmanoğlu' nun da işi zor. Onları başkan filan yapmazlar.
k.alemdar 9 yıl önce
benim adayim mehmet bey ama bunlar yinede eskiden begenmedikleri birini oturtur oraya bakinda görün, levent gibi senes gibi haluk gibi.
YOMRALI ALİ 9 yıl önce
İnşallah,umarım ama zor.çünkü TRABZON lulara bu işi yedirmezler,haberin olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@