Arsinspor 2 maçı da kazanmak istiyor

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Arsinspor’un Genel Sekreteri Muammer Şahin,  "İlk yarıyı hedeflediğimiz noktada bitirebilmek için kalan 2 maçımızı da kazanmamız lazım" dedi. Şahin, ligin 16. hafta mücadelesinde Arsin İlçe Stadyumunda karşılaşaca

Spor 11.12.2014, 15:20
Arsinspor 2 maçı da kazanmak istiyor
Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Arsinspor’un Genel Sekreteri Muammer Şahin,  "İlk yarıyı hedeflediğimiz noktada bitirebilmek için kalan 2 maçımızı da kazanmamız lazım" dedi.
 
Şahin, ligin 16. hafta mücadelesinde Arsin İlçe Stadyumunda karşılaşacakları Payas Belediyespor 1975’İ yenerek 8 haftadır süregelen galibiyet hasretlerine son vermek istediklerini belirtti.
 
İlk devrenin son iç saha maçında taraftarları önünde kazanarak moral bulmak istediklerini belirten Şahin, "Artık devrenin son 2 maçına geldik. Niyetimiz kalan 2 maçtan 6 puan almak. İlk yarıyı hedeflediğimiz noktada bitirebilmek için kalan 2 maçımızı da kazanmamız lazım. Tabi, önceliğimiz Payas Belediyespor 1975. Bu maç iç sahadaki son maçımız. Evet, 8 haftadır kazanamıyoruz. 3 puana hasretiz. Bu durum takımımızın üzerinde stres yarattı. Bu hafta galibiyet özlemimize son vereceğimize ve üzerimizdeki stresi de atacağımıza inanıyorum. Takımımız hazırlıklarını bu bilinç ile sürdürüyor" dedi.
 
Bu karşılaşma öncesi Arsinspor’da sakatlığı devam eden Münir Satılmış'ın takımdaki yerini alamayacağı belirtildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@