7m


7m

hyundai

Arda Yedek mi Kalacak?

Geçen sezon müthiş bir çıkış yakalayan ve sol kanatta hem Galatasaray'ın hem de A Milli Takım'ın değişmez ismi haline gelen Arda Turan, bu kez bambaşka bir görevle taraftarın karşısına çıkacak.20 yaşındaki oyuncuyu hazırlık maçlarında orta sahada oynatan

Spor 23.07.2007, 11:29
Arda Yedek mi Kalacak?

Geçen sezon müthiş bir çıkış yakalayan ve sol kanatta hem Galatasaray'ın hem de A Milli Takım'ın değişmez ismi haline gelen Arda Turan, bu kez bambaşka bir görevle taraftarın karşısına çıkacak.

20 yaşındaki oyuncuyu hazırlık maçlarında orta sahada oynatan Feldkamp'ın, sezon içerisinde de bu uygulamaya devam edeceği öğrenildi. Kalli'nin amacı, genç yıldızı kulübede oturtarak, Lincoln'e alternatif hazırlamak. Arda bir anlamda nöbetçi 10 numara olarak görev yapacak.

İşin ilginç tarafıysa, Özhan Canaydın'ın, Arda Turan konusunda Karl-Heinz Feldkamp'la bir görüşme yaptığının konuşulması... İddiaya göre, Arda'nın tatil yaptığı Bodrum'da kız arkadaşıyla bir teknede samimi görüntüleri ortaya çıkınca küplere binen Canaydın, önce genç yıldızı uyarmış, sonra da Feldkamp'tan, 20 yaşındaki oyuncuyu frenlemesini istemişti. Tecrübeli teknik adamın da, Canaydın'ın bu talebinden sonra Arda'yı kızağa çekme kararı aldığı ileri sürüldü.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@