Arda fena patladı

İspanya La Liga ekiplerinden Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan, hakkındaki iddiaları yalanladı. Milli oyuncu, Fenerbahçe'nin Ozan Tufan transferinde aracı olduğunu iddia eden bir kişiye patladı. Arda Turan, Ozan Tufan'ı aradığı yönündeki iddiaya,

Spor 19.12.2014, 12:38
Arda fena patladı
İspanya La Liga ekiplerinden Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan, hakkındaki iddiaları yalanladı. Milli oyuncu, Fenerbahçe'nin Ozan Tufan transferinde aracı olduğunu iddia eden bir kişiye patladı.
 
Arda Turan, Ozan Tufan'ı aradığı yönündeki iddiaya, "Neyi biliyosun, ben mi aramısım kanıtla yarın bırakıcam. Ama kanıtlayamassan sen bırak bu isleri" şeklinde bir cevap verdi. Turan ayrıca bir süre sonra da, "Ben hayatımda bir tek Selcuk ile Hamit abi ye transferle ilgili soyledim Bize gel abi bize git dedim Ozan tufan kardeşimle hic konusmadım." dedi.
 
Bursasporlu Ozan Tufan, Milli Takım formasıyla Danimarka karşısında attığı golden sonra " Arda ağabey pası verdi vur oğlum dedi. Onun sesini duyduktan sonra kendimi daha rahat hissettim. Auta çıkar mı düşüncesi kafamda vardı. Ama Arda abinin o sözüyle topa hemen vurdum. Çok şükür gol oldu" sözlerini sarfetmişti.
 
Ozan Tufan'ı transfer listesine aldığı belirtilen Fenerbahçe'nin, Bursa'ya 1.5 milyon Euro artı Bruno Alves teklifinde bulunduğu söylentileri son dönemde kulislerde konuşulan konuların başında gelmekteydi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@