7m


7m

hyundai

Araklıspor her engeli aşar

4. Grup'ta sahasında Ünyespor'u 1-0 yenen Araklıspor'un kulüp başkanı Doğan Şengün, camialarının birbirine kenetlendiği taktirde her engeli aşacaklarını söyledi. Şengün, Araklıspor için kötü günlerin geride kaldığını belirterek, ''Araklıspor, 2-3 haftadır

Spor 06.10.2008, 15:52
Araklıspor her engeli aşar
4. Grup'ta sahasında Ünyespor'u 1-0 yenen Araklıspor'un kulüp başkanı Doğan Şengün, camialarının birbirine kenetlendiği taktirde her engeli aşacaklarını söyledi.

Şengün, Araklıspor için kötü günlerin geride kaldığını belirterek, ''Araklıspor, 2-3 haftadır galip geliyor. Bizler için kötü günler geçmişte kaldı. Araklıspor'da camia yeter ki kenetlensin, bunu gerçekleştirdiğimiz taktirde aşamayacağımız engel yoktur'' dedi.

Herkesin Araklıspor'un başarısı için kenetlenmesi gerektiğini ifade eden Şengün, ''Herkesin bu takıma sahip çıkması lazım. Hedefimiz, ikinci lige yükselmektir. Ünyespor karşısında da haklı bir galibiyet aldık.

Takım, iyi futbol ortaya koyarak 3 puanı almayı başardı. Araklıspor, böylece seri galibiyetlere başladı. Bundan sonra da aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz'' diye konuştu.

Yorumlar (3)
kalecikli 14 yıl önce
haydi ARAKLİ m ALLAH senin ve tüm TRABZON takımlarının yardımcısı olsun inş 2.lig ge çıkacağız bu sene...61>34
özczan 14 yıl önce
bu araklımı 2 ıncı lıge cıkacak Başkansız ve hocasız bır takım nekadar gıdeceğinı bende cok merak edıyom umarım yanılmış olurum ve cok merak edıyom bılen bır arkadaş varsa yazarsa cok sevınırım araklının hocası acaba nerde hangı takımı calıştırmış ve cok merak ettığim acaba başkanı doğan başkanmı yoksa başka gorunmeyen başkanımı var kı bu hocalarla devam edıyor ınşallah yanılmış olurum
ozsirdir 14 yıl önce
Evet arkadaşlar Araklı'da dumanı tütmeyen bacasi olmayan halkın ilgisini çeken ve bu heyecanı canlı tutan gençlerin kötü alışkanlık kazanmamasının önüne geçen Araklı spor futbol takımı var.

Anlamakta güçlük çekiyorum.

Bu heyecanın sönmesini takimin başarisiz olmasini isteyen takimin başarisiz olamsını isteyip anlamsiz dedikodu üreten bi kesim var.Bu insanlara sesleniyorum lütfen bu tutumlarınızdan vaz geçin Araklı sporun başarısını artması için caba sarfedin.

Bakın biz ilçede yaşamayip dişarda Araklı sporun başarılarından haz duyan başarisizliklarindan üzülen kışılerız be İNSAF SİZLER NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ.

Zaman birlik zamanıdır. Gelin canlar birlık olun...

Eğer takım yönetiminde yanlışlıklar görüyorsanız lütfen yönetime katılıp Araklı Sporun iyi yönetilmesini sağlayin...Bu ARADA ZEKİ HOCA ERZİNCAN'DAN BAŞARILI SÖNÜÇ BEKLIYORÜZ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@