banner539

banner526

banner533

banner513

Antrenmana helikopterle gitti

Ünlü Alman kaleci Jens Lehmann'ın, takımı Stuttgart'ın antrenmanlarına helikopter kiralayarak gitmesi Alman basınında alay konusu oldu. Bir dönem Almanya Milli Takımı'nın da kalesini koruyan ancak şimdi Bundesliga'da futbol yaşantısının son baharını yaşay

Spor 20.09.2008, 10:29
Antrenmana helikopterle gitti
Ünlü Alman kaleci Jens Lehmann'ın, takımı Stuttgart'ın antrenmanlarına helikopter kiralayarak gitmesi Alman basınında alay konusu oldu. Bir dönem Almanya Milli Takımı'nın da kalesini koruyan ancak şimdi Bundesliga'da futbol yaşantısının son baharını yaşayan Jens Lehmann, ilginç bir olayla Alman basınının gündemine geldi.

Almanya'da yayın yapan Bild Gazetesi'nde yer alan fotoğraflı haberde, Lehmann'ın antrenman sahasında helikopteriyle gittiği okurlara aktarıldı. Gazetede yer alan haberde, Lehmann'ın helikopterinin parasını kulübünün değil kendisinin karşıladığı da ifade edilirken, antrenman sahasının çevresinde oturan halkın ise gürültü nedeniyle sıkıntılı oldukları ve şikayette bulundukları iddia edildi.
Yorumlar (1)
CORDOBES 12 yıl önce
gerçekten millet ekmek bulamazken bunların yaptığı fantezi.paran varsa adam gibi harca kardeşim.gerçi zenginin parası zühürtün çenesini yorarmış o da ayrı bi konu tabi:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@