banner526

banner533

banner513

Antalya'da olay çıktı

Maçın ardından konuk takım taraftarlarının bulunduğu otobüsleri taşlayan Antalyasporlu taraftarlar Kartal Yuvası mağazasına zarar verdi. Antalya Atatürk Stadı'nda ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alan polis Başiktaş takımının bulunduğu otobüse eskor

Spor 28.01.2009, 23:52
Antalya'da olay çıktı
Maçın ardından konuk takım taraftarlarının bulunduğu otobüsleri taşlayan Antalyasporlu taraftarlar Kartal Yuvası mağazasına zarar verdi.

Antalya Atatürk Stadı'nda ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alan polis Başiktaş takımının bulunduğu otobüse eskortluk etti. Antalya Havaalanı'na kadar durdurulmadan götürülen takım otobüsü burada Havaalanı polisine teslim edildi. Daha sonra misafir takım taraftarının çıkışına izin veren polis Antalyasporlu taraftarların çıkış kapılarına yaklaşmamaları için büyük çaba sarfetti. Beşiktaşlı taraftarların otobüsüne de şehir dışına kadar eşlik eden ekipler Antalyasporlu taraftarları bir türlü durduramadı. Yol güzergahında bekleyen Antalyasporlu taraftarlar rakip takım otobüslerini taşladı.

Portakal Çiçeği Bulvarı üzerinde taşlarla otobüse saldıran bir grup taraftar polisin müdahalesi sonrası olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Hasan Subaşı Caddesi üzerinde bulunan 'Kartal Yuvası' isimli mağazaya saldıran bir grup Antalyasporlu ise polisin müdahalesinin ardından ara sokaklara kaçtı. Kısa süren kovalamacanın ardından bir kişinin yakalandığı belirtildi. Mağaza önünde inceleme yapan polis camları kırılan işyerinin sahiplerine ulaşmaya çalıştı. Taraftar otobüsünü taşlayanların yakalanması için çalışmalar sürüyor.
Yorumlar (1)
rakrak_burak 12 yıl önce
adamlar gittikleri yerde rahat durmuyorlar ki.. ilk yarı burda da aynısı oldu.. el kol hareketleri ... dışarda da polis yüzlerce kişinin elinden zorla aldı onları.. numune hastanesinin ordan herşey gözüküyordu.. bir kere de gittikleri yerde adam gibi maç izleseler yada adam gibi davransalar...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@