Ankaragücü Ünal ile anlaştı

Kutlu'nun istifasının ardından 4 teknik adamla görüşmeler yapan sarı-lacivertli yöneticiler, Ünal Karaman ile anlaştı. Ankaragücülü yöneticiler, Hikmet Karaman, Ümit Kayıhan ve Güvenç Kurtar ile görüşmüş, ancak anlaşma sağlayamamıştı. Bu akşam yapılan yön

Spor 23.10.2008, 22:00
Ankaragücü Ünal ile anlaştı
Kutlu'nun istifasının ardından 4 teknik adamla görüşmeler yapan sarı-lacivertli yöneticiler, Ünal Karaman ile anlaştı.

Ankaragücülü yöneticiler, Hikmet Karaman, Ümit Kayıhan ve Güvenç Kurtar ile görüşmüş, ancak anlaşma sağlayamamıştı. Bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında Ünal Karaman isminin ön plana çıktığı ve tecrübeli teknik adamla yapılan görüşmenin ardından kesin anlaşmanın sağlandığı öğrenildi.

Ünal Karaman'ın yarın yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkacağı bildirildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Monarchos 13 yıl önce
büyük kaptanımıza hayırlı olsun..
SON KALE 13 yıl önce
İnşallah bir gün gelir de Şenol GÜNEŞ başkan Ünal KARAMAN önderliğinde teknik kadro kurulurda TRABZONSPOR um güçlü yarınlara yürür.olayı benliğinde yaşamayan acıyı sevinci tüm hücreleri ile yaşamayanlar la elde edilecek başarılar zorlama ve sun-i olur.
ÖZ BABACAN 13 yıl önce
hocama başarılar.inşallah hakettiğin yerlere ulaşırsın.ALLAH'a emanet ol.
hüser 13 yıl önce
hocam konyaspor tecrübesinden sonra keske biraz daha ara verseydiniz.ordaki başarısızlık hala akıllarda tazeyken bence erken döndünüz.başarılı olmanızı diliyorum..
polska 13 yıl önce
aslında konyaspor da çok iyi giderken 1 tane oyuncu seçimi(ceyhun) herşeyi alt üst etti yoksa 9 maçta 0 puan imkansız bir şey neyse inşallah ankaragücü hayırlı olur çünkü ünal baba trabzonspor gelecekteki bir numaralı teknik direktör adayıdır belki de bu zaman ya çok yakın ya da en geç 2 3 sene içinde mutlaka gercekleşecektir bundan adım gibi eminim
polska 13 yıl önce
bir gün mutlaka trabzonspor da olacaksın ünal baba ama birazda tecrübe şart
episteme 13 yıl önce
Ünal'ın gelmesi ile Ankaragücü küme düşmeye ilk aday takımlardan biri olmuştur. Trabzonspor'a bu hocayı önerip Ersun Hoca'yı önerenlere gülmemek elde değil.
arakop 13 yıl önce
hakettiğin yerde olabilmen için sana sonsuz başarılar diliyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@