Amatöre Brezilyalı futbolcu

Deplasmanlı Amatör Küme Süper Lig'de mücadele eden Zonguldakspor, Brezilyalı futbolcu Sergio Custodio Oliveira ile prensipte anlaştı. Brezilyalı futbolcu, ara transfer döneminde Zonguldakspor'a imza atacak. Zonguldakspor Kulübü Başkanı Celal İncekara, dış

Spor 15.12.2008, 12:48
Amatöre Brezilyalı futbolcu

Deplasmanlı Amatör Küme Süper Lig'de mücadele eden Zonguldakspor, Brezilyalı futbolcu Sergio Custodio Oliveira ile prensipte anlaştı. Brezilyalı futbolcu, ara transfer döneminde Zonguldakspor'a imza atacak.

Zonguldakspor Kulübü Başkanı Celal İncekara, dış transferde 3 futbolcuyla prensipte anlaşmaya vardıklarını belirterek, bu futbolcuları ara transfer döneminde renklerine bağlayacaklarını söyledi. İncekara, "Geçen sezon Göztepe'de forma giyen Brezilyalı golcü Sergio Custodio Oliveira ile prensip anlaşmasına vardık. Brezilyalı futbolcuyla ara transfer döneminde sözleşme imzalayacağız. Bu transferin gerçekleşmesinde Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Başkanı Ramis Muslu'nun büyük katkıları oldu. Kendisine
Zonguldakspor'a verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
Prensipte anlaşmaya vardıkları Konya Şekerspor'un golcü oyuncusu Hüseyin Küçük'ün takım arkadaşı Gazi ile de görüşmelerini sürdürdüklerini söyleyen Başkan İncekara, bu futbolcuyu da anlaşmaları halinde renklerine bağlayacaklarını kaydetti.

Bu arada Zonguldakspor yönetiminin uzun süredir sürdürdüğü karşılıklı görüşmeler sonucu Almanya'nın Aachean takımı 'karde' kulüp' ilan edildi. Aachean takımını Zonguldak'ta ağırlayacaklarını, Aachean takımıyla Almanya'da özel maçlar yapacaklarını söyleyen Başkan İncekara, ayrıca teknik heyet ve futbolcuların alacaklarının Üzülmezspor maçı öncesi ödeneceğini de sözlerine ekledi.

Öte yandan Zonguldakspor yönetimi, tüm futbolcuların sigortalı yapılacağını bildirdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
casa 13 yıl önce
Son iki yıl Zonguldak'ta fazlaca ikamet etme fırsatı buldum.Bu arada Zonguldakspor'un küme düşmesine üzülerek şahit oldum.Zonguldakspor'un maçlarına her fırsatta gittim ançak takımı son derece sahipsiz gördüm.Almanların Aachean kulübüyle kardeş kulüp olduklarını ifade ediyorlar,önçelikle kulüp binaları şayet 9 ay öncesi gibiyse darmadağan her yönüyle dökülmüş bir haldeydi.Şehir halkının büyük bölümü Trabzon kökenli olduğuna şahit oldum.İnşallah bu yıl üçünçü lig ve devamında üst liglere çıkarlar.Zonguldak batı karadenizin bir Trabzon'u olduğunu giden herkes görecektir.Bazı araçların arkasına Trabzonguldak yazmaktadır.Bu da çok şeyi ifade etmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@