banner539

banner526

banner533

banner513

Alanzinho bir yıldır takipte

Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu Alanzinho ile ilgili olarak konuştu. Asbaşkan Hacısalihoğlu Alanzinho'nun kalitesinden şüpheleri olmadığını söyledi. TRABZONSPOR İYİ YOLDA Hacısalihoğlu, Trabzonspor'un her geçen gün daha olumlu futbol oynadığ

Spor 02.02.2009, 10:44
Alanzinho bir yıldır takipte

Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu Alanzinho ile ilgili olarak konuştu. Asbaşkan Hacısalihoğlu Alanzinho'nun kalitesinden şüpheleri olmadığını söyledi.

 

TRABZONSPOR İYİ YOLDA

 Hacısalihoğlu, Trabzonspor'un her geçen gün daha olumlu futbol oynadığını ifade ederek, ”Baştan beri söylediğimiz buydu. Gün geçtikçe daha iyi neticeler alan daha iyi futbol oynayan bir hüviyete büründük. Ankaraspor maçı da bunun bir göstergesidir. Ancak bu demek değil ki hiç kötü oynamayacağız ya da yenilmeyeceğiz. Bundan sonra kötü oynayacağımız maçlarda olacak puan kaybedeceğimiz maçlarda .Bu takım ne olup ne olamayacağını herkese gösterecek .Bundan sonrası camiaya kalıyor. Bu takımı koruyarak kollayarak, savunarak daha iyi duruma getirilmeliyiz” dedi.

 

ALANZINHOYU İZLEYEREK ALDIK

 Alanzinho göreve geldiklerinden beri gündemlerinde olduğunu kaydeden Hacısalihoğlu, Bu oyuncu ile ilgili spor adamlarının hepsinin referansı olumlu. Bizim hocalarımızda bu futbolcuyu izledi. Bir yıla yakındır takip ettiğimiz bir futbolcu Norveç de yaşayan Türklerin düşünceleri çok olağanüstü bir oyuncu aldınız şeklinde. Sol tarafta forvette hem top çalan hem  de hücuma katılan kanat oyuncusu olarak Ersun hocanın da bize tavsiye ettiği listenin başında olan bir oyuncu .Belki hiç bir oyuncu bunun kadar izlenerek araştırılarak ve ihtiyaç duyularak alınmamıştır. Her transfer risklidir. Ama yönetim olarak biz gerekenleri yaptık. Transfer de oyuncunun kalitesi kadar geldiği ekibe uyumu da önemli. Alanzinho'nun kalitesinden şüphemiz yok. Uyum sağlarsa onun bize inanılmaz katkıları olur.  Alanzinho  uyum sağlamaz,  oynayamazsa  o bilinmez” diye konuştu.

Yorumlar (20)
aliturka 12 yıl önce
başkan şu wwagner love veya mansare'yi de sene sonu için bi takibe alsan bomba olur..
azizseyfi 12 yıl önce
umutlıyuzz mutluyuzzz
TS.li Metin 12 yıl önce
Sayın Asbaşkanım Alanzinho.dan, biz taraftarın beklentisi çok büyük.. ona bir kaç maç kredi açtık, takıma uyum süreci bir kaç maç sürebilir.. inşalllah BJK maçında beklentilere cevap verir.. Birde Ankara maçında o artistik hareketleri yapması biraz tartışma konusu oldu.. Alanzinho.dan şov yapmasını istemiyoruz.. top çalsın, araya güzel paslar atsın.. forveti pozisyona soksun.. Ankaragücü maçı kolay bir maç gibi görülebilir, ama benim düşüncem çok zor bir maç olacak.. süpriz bir puan kaybı yaşamamak için disiplinden taviz vemeden çok iyi hazırlanmalıyız ve evimizde 3 puanı söke söke almalıyız..
crazygosif 12 yıl önce
bence umut bulut un takımda yeri yok alanzinho oynasın umut un yerine yattara çıkmasın...
crazygosif 12 yıl önce
alanzinho dan çok şey bekliyoruz.

ama yattara ile birlikte oynamalı yattaranın yerine deil...
crazygosif 12 yıl önce
alanzinho ile yattara oynarsa sağlı sollu ataklar yaparız...

böylece skora gideriz...
azizseyfi 12 yıl önce
ŞU MAÇI ALSA VERSA bize yusf şimşeki sürklase etsee...
SUNGURASLAN 12 yıl önce
ilk önce alanzinhoya trabzonun nasıl bir kulüp olduğu anlatılsın. maçta, sanki tek futbolcu kendisiymiş gibi hareketler yapıyordu. çok tepki alır böyle yaparsa. burası norveç değil. burda o hareketleri yapacak çok oyuncu var. ciddi şekilde oynasın. biz ondan çalım atıp şov yapmasını beklemiyoruz. topunu oynasın yeter.

alanzinho bu iyi giden takımdan anca yattarayı kesebilir. yattara kendine çeki düzen vermezse kusura bakmasın ama sezon başından beri onu bekliyoruz adam gibi oynasın diye.

umut bu takımda canla başla çalışan bir oyuncu. ortanın solunda oynadı. alanzinho girince ortanın sağına geçti. inanılmaz koşuyor mücadele ediyor. böyle oynayan bir oyuncuyu her takım ister. tek eksiği bitiriciliği olmaması. yattara ve alanzinho defansif anlamda çok zayıflar. ikisi birden aynı takımda oyamaları çok zor. belki bazı maçlarda sonradan girebilirler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@