Akyazıdaki stada Cumhurbaşkanının ismimi verilecek?

HABER61.NET-HABER SERVİSİ-Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısına bomba etkisi yaratacak bir konu ile başladı. Bugün saat 14.00 sularında başlayan meclis toplantısında Akyazı'da yapılan spor kompleksinin ismi ile ilgili bir konu gündeme getirild

Spor 08.09.2014, 16:30
Akyazıdaki stada Cumhurbaşkanının ismimi verilecek?

HABER61.NET-HABER SERVİSİ-

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısına bomba etkisi yaratacak bir konu ile başladı. Bugün saat 14.00 sularında başlayan meclis toplantısında Akyazı'da yapılan spor kompleksinin ismi ile ilgili bir konu gündeme getirildi. Türkiye'nin sayılı statlarından olacağı her defasında vurgulanıyor. Böyle önemli bir stadın ismide büyüklü kadar önemli. Bu konu hakkında Büyükşehir olarak ilk meclis toplantısını gerçekleştiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bir önerge sundu. "Stadın yapılmasında eski Başbakanımız yeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip erdoğan'ın çok emeği var. Çok uğraşlar verdi. Stadın yapılmasında ki baş aktör kendisinin" ifadaleriyle meclise seslenen Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Akyazı da yapılan stadın Recep Tayyip Erdoğan olması için öneride bulundu.  

RET OYU MHP'DEN

Bu önergeye ise sadece MHP li meclis üyesi Ali Sağır itiraz etti.  Konu kültür komisyonu ile görüşülecek ve tekrar meclisin oylamasından geçecek. İlerleyen günlerde konu ile ilgili net bir karar verilecek.

KONU İLE İLGİLİ TARAFTARDAN ÖNERİ 

 

[PAGE]

KONU İLE İLGİLİ TARAFTARDAN ÖNERİ 

Akyazı Spor Kompleksine Recep Tayyip Erdoğan isminin verilmesi teklifine taraftardan ilginç bir öneri geldi. 

Sosyal medyada konu ile ilgili olarak yorumlar yapan bir taraftarın yazdığı mesaj çok ilgi çekti. Mesaj'da Stat ismi Recep Tayyip Erdoğan olacaksa, kale arkalarına Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli, Maraton tribününe Aziz Yıldırım, kapalıya Yıldırım Demirören ismi verilsin. Trabzonspor o statta maça çıkmasın, stat, kirli bir anıt olarak Trabzon'da kalsın." , "Akyazı spor kompleksinin adı "RTE Spor Kompleksi" olacaksa stadın adı da "aziz yıldırım stadı" olsun!" ifadeleri kullanıldı.

 

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (52)
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
diğer muhalefet üyeleri ruhlarınımı sattılar,neden sadece 1 kişi itiraz ediyor?
Hüsamettin çifci 7 yıl önce
Bece olmasında bir sakinca olmaz
kenan ertürk 7 yıl önce
Ben Recep Tayyip Erdoğan Stadı olmasına karşıyıM.En iyisi Türk Telekom AKYAZI stadyumu.
mss 7 yıl önce
Daha neler...
ali 7 yıl önce
Trabzonspor un kimseye minnet borcu olamaz, İş başındaki yandaş şakşakçılar stada ne ad koyarlarsa koysunlar, Bir gün stad hak edenin adını alır.
Tolgahan Tokkan 7 yıl önce
yakisir fener holiganina calinan sampiyonyuga sesini cikarmayan haci recepe yakisir hatta recep bilal stadyumu olsun
Tolgahan Tokkan 7 yıl önce
yakisir 2010/2011 sampiyonlugunu calan haci recep stadyumu güzel neyim olur
adil türk 7 yıl önce
Hüseyin avni aker stadına adını yazdıran değerimizin adı ne olacak.? Tamam Recep bey bu stadın yapılmasında çok büyük ağırlığını koydu.Trabzonumuz için çok büyük ve adından söz ettirecek bir kompleks.Fakat bu tür siyasi polimikler bezdiriyor bizi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@