Aksu:''Yıldırım bizi yanıltmadı''

Maçtan sonra, yayında ifade ettiğim gibi, bunu doğru bulmuyoruz. Kartı gösterdiğim halde kartla birlikte bana bir hareket yaptı. Pişmanlığım yok, yaptığım hareket doğruydu'' dedi. Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapan Aksu, '

Aksu:''Yıldırım bizi yanıltmadı''

Maçtan sonra, yayında ifade ettiğim gibi, bunu doğru bulmuyoruz. Kartı gösterdiğim halde kartla birlikte bana bir hareket yaptı. Pişmanlığım yok, yaptığım hareket doğruydu'' dedi.


Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapan Aksu, ''Bu hareketi kınamakla yetiniyoruz Yumruk kaldırdı, vurmaya yeltendi şeklinde çok abartılacak bir durum yok. Akreditasyon kartı elinde bana karşı bir hareketi oldu.

Zaten başka bir hareketi olamazdı. Olsaydı çok farklı olurdu. Biz misafirperveriz, ev sahibiyiz

Trabzon'da yaşıyorsanız, bu tür olaylara alışık olacaksınız. Soğukkanlılığımızı koruduk. Kendisinin bir hareketi olsaydı, arkadaşlarımın da ona karşı bir hareketi olabilirdi, ama ben kimseye ona dokundurmazdım. '' şeklinde konuştu.

BÜLENT YILDIRIM'A GÜVENİMİZ YOK

Bülent Yıldırım'a saygısızlık yapmadım. Görünüş itibariyle, devlet memuru olması nedeniyle bize verdiği bir güven vardı. Bu, saha dışındaki güven, saha içerisinde kendisine güvenimiz yok.

Kesinlikle yok. Biz Selçuk Dereli ve Bülent Yıldırım'a sıcak bakmıyoruz, güvenmiyoruz. MHK atıyor. Bizim bir penaltı ve ofsayt konusuyla ilgili sorunumuz yok. Atakları kesen maçı istediği gibi yönlendiren bir hakem görüntüsü çizdi Bülent Yıldırım.

PİŞMAN DEĞİLİM

Hakemin yaptığı hatalardan sonra itiraz hakkımızı kullandık. Kendisi çok gereksiz hareketler yaptı.

Maçtan sonra, yayında ifade ettiğim gibi, bunu doğru bulmuyoruz. Kartı gösterdiğim halde kartla birlikte bana bir hareket yaptı. Pişmanlığım yok, yaptığım hareket doğruydu.

YUMRUK KALDIRDI DİYE OLAYI ABARTMAMAK GEREK

Bu hareketi kınamakla yetiniyoruz Yumruk kaldırdı, vurmaya yeltendi şeklinde çok abartılacak bir durum yok. Akreditasyon kartı elinde bana karşı bir hareketi oldu. Zaten başka bir hareketi olamazdı. Olsaydı çok farklı olurdu. Biz misafirperveriz, ev sahibiyiz.

Trabzon'da yaşıyorsanız, bu tür olaylara alışık olacaksınız. Soğukkanlılığımızı koruduk. Kendisinin bir hareketi olsaydı, arkadaşlarımın da ona karşı bir hareketi olabilirdi, ama ben kimseye ona dokundurmazdım.

Bülent Yıldırım'ın daha önceki maçlarımızda yaptığı hatalardan dolayı bir sıkıntımız vardı. Bülent Yıldırım bizi bu maçta da yanıltmadı. Endişelerimizi haklı çıkarttı.

Galatasaray'a Türkiye Kupası'nda yenmek zorundayız. Türkiye Kupası öncelikli hedef, ama liderle aramızda 10 puan vardır, ama 3 puanlık sistemde bu fark kapanabilir. Üstelik her takım puan kaybedebiliyor. Dolayısıyla şampiyonluk ikincilik, üçüncülük hedefimizdir.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler