7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Akçaabat FK'da Alemdaroğlu dönemi

Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü, teknik direktör Ayhan Alemdaroğlu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.Alemdaroğlu, basına  yaptığı açıklamada, hedefleri olan bir kulübe geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Takımı

Spor 04.04.2014, 12:42
Akçaabat FK'da Alemdaroğlu dönemi
Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü, teknik direktör Ayhan Alemdaroğlu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.
Alemdaroğlu, basına  yaptığı açıklamada, hedefleri olan bir kulübe geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Takımım şu an play-off oluşumu içerisinde. Amacımız kalan haftalardaki maçlarımızı kazanarak play-off'lara kalmak. Kısır döngülü bir süreç içerisindeyiz. Buradan maksimum karla çıkıp öncelikli hedefimizi gerçekleştirmek, ardından da play-off'a kalan 4 takım arasından sıyrılıp 2. lige yükselmek olacaktır. Tabii tüm bu dileklerimizin gerçekleşmesi için söylemden çok, eylem yapmalıyız. Çalışmalarımızı kısa sürede üst boyutlara taşıyıp hedeflerimizin peşinden koşacağız" dedi.
Trabzon Akçaabat Futbol Kulübüne yabancı olmadığını ifade eden Alemdaroğlu, kadrosunda daha önceki dönemlerde çalıştırdığı takımlardan 5 oyuncu bulunduğunu, 1461 Trabzon'u çalıştırdığı sıralarda da sıkça takip ettiğini söyledi.
 

Yorumlar (2)
cem küçükibraimoğlu 8 yıl önce
Meşhur bir söz vardır..Ayinesi iştir kişinin lafe bakılmaz..Bu hoca geriye dönük çok güzel işler yaptı..Trabzonda bulunmaz bir antrenör..Ne diyelim iyiki düşmemek için yeterince puanları var..
ahmet şahin 8 yıl önce
Sokaktan bir taraftar bundan daha iyi bilir bu işi. Sebata 3. lig bol geldi. Hedef amatöre düşmek her halde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@