alexa metrics

banner536

Ahmet Nur Çebi'den flaş açıklamalar! Beşiktaş'a neyin sözü verildi?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den flaş açıklamalar.

Spor 27.11.2021, 22:54 27.11.2021, 23:14
Ahmet Nur Çebi'den flaş açıklamalar! Beşiktaş'a neyin sözü verildi?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Giresunspor'a 4-0 mağlup oldukları karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Çebi'nin sözleri arasında en dikkat çeken kısım ise hakemler konusunda kendilerine söz verildiğini ve "bu sene şampiyon Beşiktaş olacak! Herkese garip gelebilir." ifadeleri oldu.

Giresunspor mağlubiyetini değerlendiren Ahmet Nur Çebi "Tatsız, hoş olmayan bir gece geçiriyoruz. Maalesef aldığımız sonuç bizi ve camiayı son derece üzmüştür. Öncelikle, bu akşam buraya gelen taraftarımıza canı gönülden çok teşekkür ediyorum. Bize inandıkları ve inanmaya devam edecekleri için. Bu kadroyla, bu teknik heyetle, bu yönetimle Beşiktaş nereden nereye geldi." dedi.

İddialı bir açıklama yapan Ahmet Nur Çebi "İddia ediyorum bu sene şampiyon Beşiktaş olacak! Herkese garip gelebilir." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın toparlanacağını söyleyen Çebi "Biz nereden düştüysek oradan kalkarız. Bu bir dibe vurmadır. Dibe vurmanın sonucunu da lehte faydalarını zaman içinde göreceğiz. Çözüm götüreceğiz. Çözümsüzlük varmış gibi gösterenlere; hayır, biz geldik birçok sorunu çözdük. Bu da çözülecek sorunlardan biri. Bunu da yaşayacakmışız. Biz tüm camiaya bu sorunları çözmeye hazır olduğumuzu, meselenin tamamının çok yakında çözüleceğini buradan ilan ediyorum." şeklinde konuştu.

Hakemlerle ilgili konuşan Çebi "Hakemlerle ilgili bitmek bilmeyen bir çile var. Bununla ilgili tepkilerimizi gerekli yerlerde, gerekli şekillerde yerine getirdik. Sonuç olarak da MHK'nin başkanının burada yanlışlıklar var denilip yerine başka bir MHK başkanı atandığını biliyoruz. Ancak, sonuçta gördüm ki MHK başkanı değişmesi yetmemiş, VAR'daki atamaları yapanlar, sahada atama yapanlar aynı kafa. Hiçbir şey değişmemiş bunlarda. Bunlarla ilgili TFF ve MHK'ye sesleniyoruz. Bize söz verdiniz, düzelteceğiz dediniz ama düzeltmediniz. Ya beceremiyorsunuz ya niyetiniz kötü. Allah selamet versin, gerekeni yapsın. Gerekeni yapmıyorsanız size vermiş olduğumuz hoşgörü bu gece bitmiştir. Hakemlerin bu yaptıklarına VAR da dahil olmak üzere, bu geceden itibaren son derece sert tepki göstereceğiz. Beyan ediyorum Eğer çeteyseniz ya da örgütseniz bunu ortaya koyacağız. Örgütlü bir iş yapıyorsanız bunu da ortaya koyacağız ya da bu işi çok çabuk bu geceden itibaren bir şekilde düzelteceksiniz." dedi.

Camiasına seslenen Çebi "Biz Beşiktaşlıyız. Biz 118 yıllık kulübüz. Biz nerelerden ne sıkıntıları yaşamış bir kulübüz. En yakın örneği geçen sene. Çileli bir pandemi dönemi. 'Beşiktaş'tan bir şey olmaz' diyenlere rağmen Beşiktaş şampiyon olmuştur. Yine olacaktır. Hiç kimse tereddüt etmesin. Camiadan sadece birlik beraberlik ve bize güven istirham ediyorum." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (12)
Mr 2 ay önce
Birileride 2011 de şike sürecinde sadri başka kapalı kapılar ardında söz verilmişti onub yalancısıyız. Ama gerçek şu ki madem Türkiye ligi şahibeli şüpheli neden şampiyonlar liginde dibe battınız ordaki hakemlerdemi iyi değil diye sorarım.
adalı 2 ay önce
maçı seyrederken giresun 4, keşke atmasaydı diye söylendim.sayın bjk başkanını dinledikten sonra iyikiatmış dedim.ya biz şuyuz biz buyuz ne demek ayıp yahu vidanın diaete yeattığı dirsete ne bahseden var nede özetlerde var insaf yahu ama çok görülmez nede olsa ist takımı...
NECATİ AYGÜN 2 ay önce
Ne içtiyse aynısını istiyorum kafayı iyi bulmuş
Trabzonlu 2 ay önce
Sizde hiç utanma yok mu Giresun sizi rezil etti her mağlubiyette federasyon suçlu yazıklar olsun beter olun
BOZKURT 2 ay önce
Hadi beee...Nahhh şampiyon olursunuz.
volkan 2 ay önce
hahahahha bizim bilmediğimiz bu şahsın bildiği ne var açıklasın.trabzonspor burdan şampiyonluğu verirse gerçekten garip gelir banada
Rosier 2 ay önce
Sen kümeye düşme
Özgür ata 2 ay önce
Hakemlik ne vardı Allah aşkına? Bütün kararlar doğruydu, giresun’a tebrikler. Sezon başında bu kova Mert’i bize kakalamak için kulis yapan basiretsizler şimdi ne düşünüyor acaba?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@