7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Adalet yerini buldu!

 Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’nun Fenerbahçe maçında çıkan olaylar yüzünden verdiği 5 maçlık cezayı 3'e indirmesi, Trabzonspor yönetimini memnun etti. SÜRPRİZ DEĞİL Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) Fenerbahçe maçında çıkan olaylardan dola

Spor 04.04.2014, 14:28
 Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’nun Fenerbahçe maçında çıkan olaylar yüzünden verdiği 5 maçlık cezayı 3'e indirmesi, Trabzonspor yönetimini memnun etti.
 
SÜRPRİZ DEĞİL
 
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) Fenerbahçe maçında çıkan olaylardan dolayı verdiği 5 maçlık cezanın 3'e indirmesi konusunu değerlendiren Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, yeni kararın sürpriz olmadığını vurgularken şunları söyledi:
 
"ADALET YERİNİ BULDU, DİYEBİLİRİZ"
 
"Avni Aker’de yaşananlardan daha kötülerinin olduğu maçlarda daha az ceza verilmişti. Şimdi, Adalet yerini buldu diyebiliriz. Ancak Fenerbahçe ve Sivasspor maçlarında da kötü tezahüratlar nedeniyle toplamda 2 maç daha ceza almıştık. Bu cezalardan birisini çektik. Şimdi 4 maç cezamız var. Bu da gelecek sezon bir maçımızı yine seyircisiz oynayacağız anlamına geliyor. Taraftarlara kavuşma süremizin uzaması bizi üzdü."

Yorumlar (1)
hayrrettin erol 8 yıl önce
Adalet hee ula god kafalilar buna teslim olmak denir iste o zaman kayip ettin demektir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@