Abdurrahim Albayrak: "Ligin tescil edilmesini asla kabul etmiyorum!"

Trabzonspor'un şampiyon ilan edilme ihtimali Galatasaray cephesini de çıldırttı

Spor 19.04.2020, 14:40 19.04.2020, 14:48
Abdurrahim Albayrak: "Ligin tescil edilmesini asla kabul etmiyorum!"

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmiş ve liglerin geleceği merak konusu olmuştu. Liglerle ilgili tartışmalar sürerken ihtimallerden biri de ligin olduğu gibi tescil edilmesi ve bu durumda da Trabzonspor'un şampiyon ilan edilmesi.

Tartışmalar sürüp giderken bugün bir açıklama da Galatasaray cephesinden geldi. Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak bu öneriye şiddetle karşı çıkarak "Asla kabul etmiyorum" dedi.

Albayrak, "Hak edenin şampiyon olmasını istiyorum. Bu şekliyle liglerin tescil edilmesinin ligimize, Türk futboluna ve dünya futboluna zarar vereceğini düşünüyorum. Asla bunu kabul etmiyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (35)
Ağlaksaray 7 ay önce
Türk futbolunun en tehlikeli camiası bunlardır. yıllardır sürekli ağlayarak iş görürler. hem şampiyon olurlar hem ağlarlar, hem ağlarlar hem şampiyon olurlar. bunların taktiği budur.
Tursun 7 ay önce
Sadece fıtbolda değil kardeşim bu camia bürokraside ortalığı sarmış kadrolaşmış bir lise ayrıcalığıdır türkiyede gs liseliler kapütülasyon gibi ayrıcalıklı dokunulmazdır devlet memurluğu işe alım vb tercihlwri hep bunlardadır ama biz bu oyunuda bozacağız gerçek vatansever TRABZON SPORLULAR OLARAK
Türk 7 ay önce
Türkiyenin en uyuz adami bu
Yağız 7 ay önce
Dünya ölüme kol gibi gidiyor. Herkes imanı kurtarma derinde olması lazımken boş işlerle neden uğraşırsınız. Gs veya ts şambiyon olsa ahmet veya mehmet kumarda kazansa sana bana ne kârı olur. Anlamıyorum. Bu düşünce li insanlar eksilmediği sürece ölüm virüsü ortalığı çok daha kavuracak.
Alp TÜRK 7 ay önce
Hani bu adamlar için sağlık çok önemliydi daha vaka yokken agliyorlardı bu ortamda futbol olmaz diye..şimdi hergün yüz ölü var top oynayasi gelmiş bunların...
Aaa 7 ay önce
Biz alanımızın akıyla şampiyon olmak isteriz. Sizin gibi masa başı oyunlarla değil.
Ali KAYA 7 ay önce
Adam bozuntusu.
aha bak 7 ay önce
seni virüs değil ama gs fanatikliği öldürecek!
. 7 ay önce
Bizde oynayarak vura vura eze eze şampiyon olacağız aslanım.
İbrahim köseoğlu 7 ay önce
BUGÜNE KADAR TRABZON VE TRABZONSPOR U İSTANBUL LULARA MEZE YAPTIRAN TRABZONLUYUM DİYEN HERKESE LANET OLSUN.......
Antikus 7 ay önce
kardas bu herifi kast ediorsan kendisi sükürler olsunki trabzonlu degil hani komsu ilimiz varya trabzon düsmani fener, gs yalakasi bunlar onlardan
oflu 7 ay önce
söylenecek çok söz var da ,,,,,, istanbulun üçüzleri haramla beslenmeye alışık oldukları için bulanıl suda balık avlama peşindeler ,,,,zaten seyircisiz oynanırsa asla istanbul takımları maç alamaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@