banner526

banner533

banner513

Abdulaziz Ankaragücü'nde

Trabzonspor'un sezon başında Pazarspor'dan transfer ettiği genç oyuncu Abdulaziz Solmaz'ın bugün itibariyle Trabzonspor kulübüyle bir ilişiği kalmadı.Ankaragücü takımıyla anlaşmaya varan Abdulaziz'e, Trabzonspor kulübü bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler

Spor 12.01.2009, 12:00
Abdulaziz Ankaragücü'nde

Trabzonspor'un sezon başında Pazarspor'dan transfer ettiği genç oyuncu Abdulaziz Solmaz'ın bugün itibariyle Trabzonspor kulübüyle bir ilişiği kalmadı.

Ankaragücü takımıyla anlaşmaya varan Abdulaziz'e, Trabzonspor kulübü bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler nedeniyle teşekkür ederek, yeni takımında başarılar diledi.

Yorumlar (2)
oflee 12 yıl önce
Takımda bole torpılle getırılmıs topcuları goruyosunuz.nasılda patır patır dokuluyolar! bırakın artık su zıhnıyetı bırakın! bakın alt yapıda ne yetenekler war barıs gb goksu gb kendını gosterenlerı A takıma kazandırın torpılle yurumez bu ısler yetenek ıster.yetenek warsa ne ala ama yoksa da takımda tutmanın faydası degıl zararı olur!
elemonos 12 yıl önce
Abdul Aziziin nasıl bi futbolcu olduğunu nasıl oynadığını trabzonsporda neden oynamadığını ne kadar biliyosun sen bence bilmeden konuşuyosun düşün bi kere oynamayaı bilmeyenin trabzonsporda işi ne?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@