A Milli takımın yeni hocası resmen açıklandı

İşte Şenol Güneş'in yerine gelen isim.

Spor 19.09.2021, 16:08 19.09.2021, 16:41
A Milli takımın yeni hocası resmen açıklandı

A Milli Takımın yeni teknik direktörü resmen açıklandı.

TFF'den yapılan açıklamada "TFF Yönetim Kurulumuz, A Millî Takım Teknik Direktörlüğü görevi için Sayın Stefan Kuntz ile anlaşmıştır. İmza töreni 20 Eylül Pazartesi günü saat 15.00'te Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenecektir. Türk futbolu için hayırlı olmasını dileriz." ifadeleri kullandı. 


Yorumlar (10)
Davut 4 hafta önce
Hiçbir başarısı olmayan, bir sene iyi oynadı diye Beşiktaş'a geri dönmeyen bu karakter mi bize başarı getirecek? Şu malum partinin elini atıp berbat etmediği ne kaldı merak ediyorum
Ilker Ayhan 4 hafta önce
Hicbir basarasi olmayanmi? Son iki turnuvadada ümit milli avrupa sampiyonu olan hoca kim????
61ahmet61 4 hafta önce
TFF' yi Hamit mi yönetiyor? Çok yazık. Koskoca ülke olarak düştüğümüz zavallılığa bakın. Almanyada kendisine bir kulüp takımı verilmeyen kişiyi biz yeyiştirecez, tecrübe kazandıracaz ve geri verecez. Peki hangi kaliteli yabancı gelip başarı sağladı. Kim başarı sağladı Şenol Güneş. Yazıklar olsun bu kafalara.
Ercan 4 hafta önce
Almanyadan aldığının kaç katı aşacak bizden , 4-5 kat?
Miraç Akpinar 4 hafta önce
Şenol gibi bir değerimizi , Ne olduğu belli olmayan birine değişmek. Birer birer her şeyimizi ve her değerimizi tüketiyoruz.
Hordogoplu 4 hafta önce
Çektiniz güneşin ipini Allah da size çektirsin inşAllah.
Haktan Şaşmaz 4 hafta önce
Bu adamın ne başarısı var da bunu utanmadan milli takımın başına getirdiler.Kendimizi küçük düşürmeyi nekadar da çok seviyoruz.Koskoca ülkede hocamı yok.Bu Fenerliler futboldan elini çekmedikçe ülke futbolu bir karış yol alamaz
Koç61 4 hafta önce
Hoca ile olsaydı bu işler çoktan olurdu olurdu ruh yok futbol zekası yok öz güven yok 10 sıfır yenilirim de elin ecnebisini milli takımın başına yine getirmem MİLLİ'LİK NERDE KALDI...?
Dursun 4 hafta önce
TFF deki şeytan sayısı azalmadıkça kimi getirirsen getirerrrr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@