banner518

A Milli Takım' ından kötü haber

Hakan Çalhanoğlu ve Semih Kaya'nın sağlık durumları, bugün yapılan ortopedik muayene ve MR tetkikleri sonucunda netlik kazandı. Yapılan tetkikler sonucunda Hakan Çalhanoğlu’nun sol uyluk ön adalesinde (Quadriceps) Tip 3A, Semih Kaya'nın ise sağ baldır ark

Spor 02.09.2014, 21:51
A Milli Takım' ından kötü haber
Hakan Çalhanoğlu ve Semih Kaya'nın sağlık durumları, bugün yapılan ortopedik muayene ve MR tetkikleri sonucunda netlik kazandı.
 
Yapılan tetkikler sonucunda Hakan Çalhanoğlu’nun sol uyluk ön adalesinde (Quadriceps) Tip 3A, Semih Kaya'nın ise sağ baldır arka adalesinde (Gastrocnemius) Tip 3A yırtık tespit edildi.
 
Tedavisinde hemen başlanan iki oyuncuya, A Milli Takım Doktoru Sarper Çetinkaya tarafından PRP uygulandı. Danimarka maçında forma giyemeyecek iki futbolcunun, yoğun ve hızlandırılmış tedavi programına 4-5 gün içinde vereceği cevaba göre İzlanda maçında oynayıp oynayamayacaklarına karar verilecek.
 
Bu arada hafif sakatlıkları bulunan ve tedavileri devam eden Arda Turan, Burak Yılmaz ve Mustafa Pektemek ise kontrollü bir şekilde takımla birlikte antrenmanlara katılacak.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
ONUR KAYA 6 yıl önce
zamanında onur'a burun kıvıran, tolga'yı antrenmanda sağ bek oynatan, burak'ı umut'u trabzon'dan gittikten sonra milli takım adı altındaki takıma çağıran güruh, artık benim ne milli duygularımı kabartıyor, ne de aldığım haberler ilgimi çekiyor. milli takım önce milli takım olsun istanbul karması değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@