7m

7m

hyundai

58'e ek madde konulmayabilir

HABER61 ÖZEL - Türkiye Futbol Federasyonu'nun bugün Ankara'da gerçekleşen genel kurulunda Kulüpler Birliği tarafından 58. maddeye konulması planlanan ek madde konusunda kulüpler anlaşamadı.Şikeyi bir defaya mahsus affederek puan silme cezası getiren ek ma

Spor 26.01.2012, 11:29
58'e ek madde konulmayabilir

HABER61 ÖZEL - Türkiye Futbol Federasyonu'nun bugün Ankara'da gerçekleşen genel kurulunda Kulüpler Birliği tarafından 58. maddeye konulması planlanan ek madde konusunda kulüpler anlaşamadı.

Şikeyi bir defaya mahsus affederek puan silme cezası getiren ek madde konusunda kulüpler birliği divana önerge verecekti ancak genel kurul öncesi yapılan toplantı sonrasında Kulüpler anlaşamadı. Kulüpler Birliğinin bu maddenin konulması konusunda önerge vermeyeceği iddia edildi.


Yorumlar (5)
Eye Of The Tiger 10 yıl önce
Bu ciddiyetsizliğe, bu düşüncesizzliğe, bu pervasızlığa, bu haksızlığa, bu pisliğe HAYIR! Şike'ye af falan gelemez. Şike yapanı DÜŞÜRÜN!
şafak 10 yıl önce
Ek madde istemiyoruz. Başkan ve yönetimimiz şaibesiz şampiyonluğu kazanmıştır. Şikecilerin düşmesi gerekir. MAA'ya güvenilmez. Onun pisliklerine alet olmayalım. Sivas, İBB, Fener Bankasya'ya gitmelidir.
şafak 10 yıl önce
MAA sadece blöf yapıyor ve kendisine saygısı yok. Eğer saygısı olsa, "ben tarafım, ancak tarafsız olan bir yönetim bu işi halledebilir" der ve istifa ederdi. Ama bizim toplumda bunu diyebilecek insani kalitesi yüksek adam mutlaka vardır. MAA'nın kendisine ve de yönettiği topluma zerre kadar saygısı olsaydı şimdiye çoktan görevden affını ister ve güvenirliğini ortaya kordu.
şafak 10 yıl önce
Çünkü ek madde gelirse, ceza alanlardan toplanacak paralar alt liglerde oynayanlara, ek madde karşılı rüşvet olarak verileceği sözü var. Ama biz restleşmeliğiz, çünkü zaten hakkımız yoksa bize kupa vermezler. Varsa da zaten işi yokuşa sürüyorlar. Tüm dolaplar bizim üzerimize dönüyor. Açıkça yamuklukları FİFA ve UEFA'ya ihbar edeceğimizi MAA görmeli.
hasankds 10 yıl önce
bunlar şikebahçe haricindekileri geri zekalı zannediyu 1 kereye mahsus af diyolar ben artık bu ülkede adaletin olduğuna inanmıyorum birde TRT HER AY TRT PAYI ADI ALTINDA vergi veriyoz akşamki maçı izleyemiyoz şifreye giriyo

Gelişmelerden Haberdar Olun

@