"3 puan 5 arkadaşa hediye"
Ömer Aysan, maçtan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:" ben de ilk maçıma çıktığım için mutluyum, bunun gururunu yalıyorum. Maçta üzerime düşeni yapmaya çalıştım.Önemli olan mücadeleden çok alınan 3 puandı bunu da başardığımız için mutluyuz. Sıkıntı
Yayınlanma:
Ömer Aysan, maçtan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:
" ben de ilk maçıma çıktığım için mutluyum, bunun gururunu yalıyorum. Maçta üzerime düşeni yapmaya çalıştım.Önemli olan mücadeleden çok alınan 3 puandı bunu da başardığımız için mutluyuz. Sıkıntılı bir dönemden sonra galip geldik. Bu galibiyeti bizle beraber olmayan 5 arkadaşa hediye ediyoruz"
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
![Karaman galibiyet için ne dedi](https://www.haber61.net/d/news_t/37644.jpg)
![Cenaze Yıkamak !...](https://www.haber61.net/d/news_t/453552.jpg)