2.ve 3.ligde hakemler açıklandı

2.hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Spor 01.09.2016, 16:43
2.ve 3.ligde hakemler açıklandı
Spor Toto 2. Lig'de 2016-2017 sezonunun ilk hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Gruplarda tamamı 3 Eylül Cumartesi günü oynanacak sezonun ilk hafta maçlarında görevli hakemler şunlar:
 
Beyaz Grup
 
16.00 Zonguldak Kömürspor-Kocaeli Birlikspor: Yaşar Can Temizel
 
16.00 Keçiörengücü-Bucaspor: Mert Güzenge
 
16.00 Konya Anadolu Selçukspor-Kahramanmaraşspor: Ali Şansalan
 
16.30 Anadolu Üsküdar 1908-Ofspor: Celal Bayraklı
 
16.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Sivas Belediyespor: Bahattin Şimşek
 
16.30 İstanbulspor-Pendikspor: Burak Taşkınsoy
 
16.30 Nazilli Belediyespor-Hacettepe: Çağdaş Altay
 
19.00 Fethiyespor-Fatih Karagümrük: Erkan Özdamar
 
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Amed Sportif Faaliyetler: Ferhan Kestanlıoğlu
 
Kırmızı Grup
 
15.30 1461 Trabzon-Gümüşhanespor: Serkan Ergün
 
16.00 Etimesgut Belediyespor-Tokatspor: Ali Karatutlu
 
16.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer: Burak Şeker
 
16.00 Kayseri Erciyesspor-Hatayspor: Levent Balcı
 
16.00 BUGSAŞ Spor-Karşıyaka: Alper Çetin
 
16.00 MKE Ankaragücü-Aydınspor 1923: Ramazan Keleş
 
16.30 Menemen Belediyespor-İnegölspor: Kadir Sağlam
 
16.30 Tuzlaspor-Kırklarelispor: Şeref Taştan
 
16.30 Eyüpspor-Niğde Belediyespor: Yavuz Çetin
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplarda tamamı 3 Eylül Cumartesi günü oynanacak sezonunun ilk hafta maçlarında görevli hakemler şunlar:
 
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
 
 
1. Grup
 
15.30 Bayburt Grup Özel İdare-Ankara Demirspor: Turgut Doman
 
16.00 Çorum Belediyespor-Beylerbeyi: Doğu Yılmaz
 
16.30 Kızılcabölükspor-Sancaktepe Belediyespor: Cihan Aydın
 
16.30 Kartalspor-Gölcükspor: Gökçen Öztürk
 
16.30 Altay-24 Erzincanspor: Oğuzhan Uğurlu
 
16.30 Manavgatspor-Van Büyükşehir Belediyespor: Davut Dakul Çelik
 
16.30 Kütahyaspor-Erzin Belediyespor: Harun Toplar
 
16.30 Karacabey Birlikspor-Cizrespor: Cihan Ataş
 
19.00 Kocaelispor-Tekirdağspor: Yiğit Peşin
 
2. Grup
 
15.30 Pazarspor-Yeşil Bursa: Nuri Karahançer
 
15.30 Dersimspor-Kemerspor 2003: Yakup Bakır
 
15.30 Kırıkhanspor-Batman Petrolspor: Sabit Selvi
 
15.30 Yomraspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Hüseyin Çiftsüren
 
16.00 Düzcespor-Silivrispor: Emre Abar
 
16.00 Erbaaspor-Dardanelspor: İlker Yasin Avcı
 
16.30 Halide Edip Adıvarspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Mustafa Murat Oğuz
 
16.30 Tire 1922 -Derincespor: İlker Güneş
 
16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Çatalcaspor: Sefa Duran
 
3. Grup
 
15.30 Orduspor-Bayrampaşa: Gökmen Karataş
 
15.30 Payasspor-Bergama Belediyespor: Alparslan Şen
 
16.00 Diyarbekirspor -Tarsus İdmanyurdu: Gürel Uzuner
 
16.30 Orhangazispor-12 Bingölspor: Uğurcan Tozlu
 
16.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Muğlaspor: Serkan Önsal
 
16.30 Darıca Gençlerbirliği-Maltepespor: Bayram Başkan
 
16.30 Sultanbeyli Belediyespor-Düzyurtspor: Adnan Deniz Kayatepe
 
19.00 Elaziz Belediyespor-Afjet Afyonspor: Yalçın Taşkınfurat
 
19.00 Sakaryaspor-Ankara Adliyespor: Sezer Yalçın
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@