2011 HDK toplanıyor

2011'de Trabzon'da yapılacak Avrupa Gençlik Olimpiyatları'nın Hazırlık ve Düzenleme Kurulu yarın (23 Aralık Çarşamba) İstanbul'da toplanacak.

2011 HDK toplanıyor

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Olimpiyat Evi'nde Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın başkanlığında yapılacak toplantıya HDK üyeleri Uluslararası Spor Organizasyonları Baş Koordinatörü Mehmet Atalay,  Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan  Fevzi Gümrükçüoğlu, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Kredi ve yurtlar Kurumu Genel Müdürü Hasan Albayrak, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen, DPT Müsteşarı Kemal Mağdenoğlu, Maliye Bakanlığı Müsteşarı Naci Ağbal, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, TMOK Başkanı Togay Bayatlı, THY Genel Müdürü Temel Kotil ve Genel  Koordinatör Nihat Doker'in yanı sıra organizasyon komitesi üyelerinden Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şadan Eren, GSGM Tesisler Daire Başkanı Hasan Hüseyin Şen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerif Özgür katılacak.

Toplantıda bugüne kadar yapılan çalışmalar, inşaatı süren tesisler, olimpiyat gönüllülerinin toparlanması ve eğitimleri ile spor tesislerinin güzergahlarında yapılacaklar ele alınacak.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler