1461’in yeni yönetimde dikkati çeken isimler

Haber61/Spor Servisi - Bugün 1461 Trabzon’da yönetim tamamen değişti. Görevi Bekir Aktürk’e devreden Şaban Bülbül, “Yalnız bırakıldım. Bundan sonra bu takımı yalnız bırakmayalım” mesajını verdi. Yeni başkan Bekir Aktürk’ün yönetiminde ise dikkat çekici is

Spor 18.01.2016, 17:25
1461’in yeni yönetimde dikkati çeken isimler

Haber61/Spor Servisi - Bugün 1461 Trabzon’da yönetim tamamen değişti.

Görevi Bekir Aktürk’e devreden Şaban Bülbül, “Yalnız bırakıldım. Bundan sonra bu takımı yalnız bırakmayalım” mesajını verdi.

Yeni başkan Bekir Aktürk’ün yönetiminde ise dikkat çekici isimler yer aldı. Şoförler Odası Başkanı Turan Altuntaş ve İstanbul’dan iş adamı Tuncay Çeliköz yer aldı.

Engin Kara’nın isteğiyle yönetime girdiği kulislerde şimdiden en fazla konuşulan konulardan biri oldu. Bunun neden olarak da Trabzonspor kongresinde Muharrem Usta’ya destek vermesi gösteriliyor.

Engin Kara Trabzonspor kongresinde önce Sebahattin Çakıroğlu ile birlikte Celil Hekimoğlu’nun destekleme kararı almış daha sonra Çakıroğlu’ndan bir nedenden dolayı ayrılarak Usta’ya destek vermişti.

12575794_1088887734539039_1098515417_n.jpg

Yorumlar (15)
Mustafa yurtseven 5 yıl önce
Rantcı Şöförler derneği başkanı cebini ve mevkini daha çok sağlamlaştırmak için görev başında.Ayrıca Helvacı muhtar Trabzon futbolu ne hallere kaldı.
Enes 5 yıl önce
Sn mustafa yurtseven, helvacı muhtar dediğin ADAM Trabzon da kaç kişiye ekmek veriyor haberin var mı ?
Mustafa yurtseven 5 yıl önce
""Enes Arkadaş kimse bir başkasına boş yere Ekmek vermez...o ekmek verilenlerin sırtından nelerin ranta dönüştüğünü görmek lazım.ben bu tür rantcıları çok iyi tanırım.boşa kimseye çay bile ısmarlamazlar.
Yaşar onur 5 yıl önce
Gülelimmi ağlayalımmı.işte bu Trabzon futbolunun bittğinin en büyük isbatıdır
Kntrc 5 yıl önce
Kaç kişiye ekmek verdiği ne alaka burda? Hayır kurumuna mı başkan seçiliyo yoksa?
Bülent d 5 yıl önce
Tüh yazık olmuş bizim Kahveci şemşettin abinin haberi olsaydı oda başkanlığa aday olurdu.
Osman Karaduman 5 yıl önce
TS AKP'nin seçim bürosu oldu
yusuf yıldız 5 yıl önce
yönetime bakarmısınız?koltuk sahibi olabilirler ama özellikle bazı isimlerin kişilikleri sorgulanmalı?bu yönetim bu takımı bir alt lige düşürür yazın bir tarafa...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@