7m

Çapkınoğlu

1461'de hedef alt sıralardan kurtulmak

 PTT 1. Lig'de sahasında Şanlıurfaspor'a 4-3 yenilen 1461 Trabzon'un teknik direktörü Ekrem Al, "Yaralı olacağız ama yılgın olmayacağız. Bulunduğumuz konumdan bizler de rahatsızlık duyuyoruz ama kalan haftalarda telafi edip bir an evvel alt sıralardan uza

Spor 17.03.2014, 17:08
1461'de hedef alt sıralardan kurtulmak
 PTT 1. Lig'de sahasında Şanlıurfaspor'a 4-3 yenilen 1461 Trabzon'un teknik direktörü Ekrem Al, "Yaralı olacağız ama yılgın olmayacağız. Bulunduğumuz konumdan bizler de rahatsızlık duyuyoruz ama kalan haftalarda telafi edip bir an evvel alt sıralardan uzaklaşmaya çalışacağız" dedi.
 
Al, yaptığı açıklamada, takımda yeni göreve başladığını ve iki antrenman sonrası maça çıktıklarını dile getirerek, "Bol gollü bir karşılaşma oldu. İstediğimizi sahaya yansıttık ama muvaffak olamadık" diye konuştu.
 
Karşılaşmada çok bireysel hatalar yaptıklarını ifade eden Al, şunları söyledi:
 
"Bilhassa takım savunmasında ve geri dönüşlerde zayıf kaldık. 2 net gol pozisyonunu harcadık, buna rağmen forvetimiz iyi çalıştı. Goller bulduk fakat savunma hatalarımızdan kaynaklanan sorunlar yüzünden goller de yedik. Konumumuz itibari ile kayıp yaşamamamız gerekiyordu ama yaşadık. Henüz her şey bitmiş değil. Bu maçı unuttuk fakat derslerimizi de çıkarmış olduk. Artık eksiklerimizi gidererek önümüzde kalan maçlarımıza iyi hazırlanıp çıkacağız. Yaralı olacağız ama yılgın olmayacağız. Bulunduğumuz konumdan bizler de rahatsızlık duyuyoruz ama kalan haftalarda telafi edip bir an evvel alt sıralardan uzaklaşmaya çalışacağız."

Yorumlar (1)
hasan yener 8 yıl önce
1461 in kalan.maclari cok zorlu muhtemelen.kurtaramayacak..iho ve mra ortaklasa guzelim projeyi mahveddiler..klubude curuyor a takima alinanlar cunku yetersizler 1461de dusuyor..yakubular boralar sagolsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@