7m

7m

hyundai

1461 Trabzon Yusuf Şimşek ile imzaladı

1461 Trabzon FK’da Yusuf Şimşek dönemi resmen başladı.

Spor 19.01.2022, 14:30
1461 Trabzon Yusuf Şimşek ile imzaladı

1461 Trabzon Futbol Kulübü, Teknik Direktör Yusuf Şimşek ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

1461 Trabzon FK Tesisleri'nde Başkan Celil Hekimoğlu'nun da yer aldığı imza töreninde, Yusuf Şimşek kendisini sezon sonuna kadar Trabzon ekibine bağlayan sözleşmeye imza attı.

Başkan Celil Hekimoğlu, Yusuf Şimşek’in kulübe hayırlı olmasını dilerken, “Kendisine güvendiğimiz için bu göreve layık gördük. Başarılı olacağına inanıyorum. İnşallah sezon sonunda bizi şampiyonluğa taşıyacaktır. Hayırlı olsun” dedi.

Teknik Direktör Yusuf Şimşek ise kendisini bu göreve layık gören Başkan Celil Hekimoğlu ve yönetimine teşekkür ederken, “1461 Trabzon FK’ya şampiyonluk hedefi olduğu için geldim. Bu takımı inşallah hep birlikte sezon sonu şampiyonluğa ulaştıracağız. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in ekibi de belli oldu. Şimşek’in ekibinde Yardımcı Antrenör Şaban Özdeş, Yardımcı Antrenör Yaşar Işık, Yardımcı Antrenör Engin Çatır, Kaleci Antrenörü Mustafa Okal ve Atletik Performans Antrenörü Ahmet Çeltikçi görev yapacak.

1461 Trabzon Yusuf Şimşek ile imzaladı

1461 Trabzon Yusuf Şimşek ile imzaladı


Yorumlar (4)
Cenk 4 ay önce
Sadece sunu söyleyebilirim, keske o genclere faydali olabilecek birisini bulsaydiniz ama piyasada kovulmayan kisi kalmadi.
Mr 4 ay önce
Bu adamın ne işi var Trabzonda. Zamanın zamanında bizi satıp bjk ye gitmişti. Bakıyorum bu ara Trabzon trend. Yazıklar olsun.
Hasan GENÇ 4 ay önce
Bir zamanlar Trabzonspor'u satmıştı bu adam. yanlış bir adam 1461 için Yardımcılarından kaçı Trabzon'lu. Celil bey yanlış yaptın...
Oflu 4 ay önce
Sonunda doğru düzgün bir teknik direktör buldular.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@