banner491

1461 Trabzon'dan Fenerbahçe'ye cevap

Ziraat Türkiye Kupası'nda Pazar akşamı Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanan 1461 Trabzon Fenerbahçe karşılaşmasının ardından Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaya 1461 Trabzon'dan fotoğraflı yanıt geldi."ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ"1461 Trabzon resmi in

1461 Trabzon'dan Fenerbahçe'ye cevap

Ziraat Türkiye Kupası'nda Pazar akşamı Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanan 1461 Trabzon Fenerbahçe karşılaşmasının ardından Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaya 1461 Trabzon'dan fotoğraflı yanıt geldi.

"ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ"

1461 Trabzon resmi internet sitesinde "Şiddet her yerde şiddettir" başlığıyla yayınlanan açıklamada, "Ziraat Türkiye Kupası'nda geçtiğimiz pazar günü Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda takımımızla Fenerbahçe arasında oynanan müsabakada yaşanan istenmeyen görüntülerin ardından bilinçli bir kamuoyu oluşturulmaya çalışılmaktadır. 1461 Trabzon Kulübü olarak futbolda şiddetin her türlüsüne ve hangi sahada olursa olsun tamamına karşı olduğumuzun bilinmesini isteriz" denildi.

"DAHA ÇARPICI ÖRNEKLER ORTADAYKEN.."
Açıklamada, Fenerbahçe taraftarlarının daha önce çıkardığı olaylara atıfta bulunularak, "Türk futbolunda daha çarpıcı örnekler ortadayken, devletin polisine, araçlarına yapılan saldırılar, sahaya atılan koltuklar, hafızalardan silinmemişken, şiddeti sadece Trabzon kentiyle özdeşleştirme çabasını iyi niyetli ve sağduyulu bir yaklaşım tarzı olarak görmediğimizin bilinmesini isteriz. Şiddet Türkiye'de engelliler dahil tüm spor organizasyonlarının ortak sorunudur ve ancak objektif bakış açısıyla standart uygulamalarla ortadan kaldırılabilir" ifadesi kullanıldı.


Açıklamanın diğer kısmında ise Fenerbahçe taraftarlarının Saraçoğlu stadyumunda çıkardığı olaylar ve Kadıköy'de polis araçlarının devrilerek yakılmasının fotoğrafları kamuoyuna hatırlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 15:33

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
toprak sengun
toprak sengun - 7 yıl Önce

turkıyede polis araçlarını devirip yakan benzın ıstasyonunu ateşe veren ve polisle çatışan iki grup vardır..biri pkk lı terörist grup diğeride fenerbahçe taraftarı

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Böyle bir oluşumdan ne bekleyebilirsinizki.?

Adem YILDIZ
Adem YILDIZ - 7 yıl Önce

Şimdi Bu Açıklama ve resimleri hiçbir tv kanalı ve gazete görmez.. bu Basın açıklamasından hiçbiri bahsetmez...

Murat kartal
Murat kartal - 7 yıl Önce

ya ne aciklmasi utanc verici tavur srgile .yeni.tas at haibce topculara gir ondan sonra yuz kuzarmadan aciklama yap

oğuz seymen
oğuz seymen - 7 yıl Önce

Trabzonspor'un içindeki Fener Nefreti bu zamana kadar hiç bir kar getiremediği gibi hep zarar gördük.

ya bu sisteme aykırı kalacaksın.

yada futboluna bakacaksın

cevabı futbolda vermeliyiz

SIRADAKİ HABER

banner441