1461 değişime gidiyor!

 Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta, deplasmanda Konya Anadolu Selçukluspor'a 1-0 yenilen 1461 Trabzon'da, kulüp asbaşkanı Nihat Demir, önemli 3 puan kaybettiklerini ancak ilk yarıyı hedefledikleri sırada tamamladıklarını söyledi. Demir,  yaptığı açıklamada,

Spor 22.12.2014, 12:41
1461 değişime gidiyor!
 Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta, deplasmanda Konya Anadolu Selçukluspor'a 1-0 yenilen 1461 Trabzon'da, kulüp asbaşkanı Nihat Demir, önemli 3 puan kaybettiklerini ancak ilk yarıyı hedefledikleri sırada tamamladıklarını söyledi.
 
Demir,  yaptığı açıklamada, ligin ilk yarısını mağlubiyetle kapatmanın hesaplarında olmadığını belirtti.
 
Puan kayıplarını daha çok ligin alt sıralarındaki takımlara karşı yaşadıklarını ifade eden Demir, "Konya Anadolu Selçukluspor da bu takımlardan biri oldu. Avantajlı olduğumuzu düşündüğümüz maçlarda kayıplar yaşamamız bizi üzdü. Olmaması gereken şeylerdi" dedi.
 
Konya Anadolu Selçukluspor karşısında kötü oynadıklarını dile getiren Demir, "Sanki maç bitse de tatile çıksak havamız vardı. Halbuki maç öncesi konsantrasyonumuz iyiydi. Kazansaydık ilk beşteki yerimizi daha da güçlendirmiş olacaktık. Sonuçta kötü oynadık ve kötü futbolumuzun karşılığında da mağlup olduk. Önemli 3 puan kaybettik ancak ilk yarıyı hedeflediğimiz sırada tamamladık" diye konuştu.
 
Demir, takımın ağırlığını taşıyamayan futbolcular olduğunu, bunlarla yollarını ayıracaklarını kaydederek, yeni takviyelerle ligin ikinci yarısına "fırtına gibi" bir giriş yapacaklarını söyledi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@