7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

11'de kim oynayacak? Janko mu, Henrique mi?

Emre Güral'ın rahatsızlığı ve kadrodan çıkarılması teknik direktör Hami Mandıralı'yı yeni bir tercihe itti. Bordo-Mavililer'in hocası, Janko ile Henrique'yi yakın takibe aldı, son kararını ise yarın verecek.Fenerbahçe maçı öncesinde yaşanan Emre Güral tal

Spor 08.03.2014, 09:58
11'de kim oynayacak? Janko mu, Henrique mi?

Emre Güral'ın rahatsızlığı ve kadrodan çıkarılması teknik direktör Hami Mandıralı'yı yeni bir tercihe itti. Bordo-Mavililer'in hocası, Janko ile Henrique'yi yakın takibe aldı, son kararını ise yarın verecek.

Fenerbahçe maçı öncesinde yaşanan Emre Güral talihsizliğinin teknik kadro boyutundaki yankıları sürüyor. Genç futbolcunun hastaneden taburcu olmasıyla rahat nefes alan Bordo-Mavililer’in hocası Hami Mandıralı’yı şimdi forvette tehcih telaşı sardı. Normal şartlarda ilk 11’e genç oyuncuyu yazması beklenen Mandıralı’nın elinde şimdi 2 forveti kaldı. Fenerbahçe karşılaşmasında ya Janko ya da Henrique şans bulacak. Janko’nun ilk 11’de bulunma olasığı son durum itibariyle yüzde 60 oranında.

Henrique’nin dezavantajı ise bu mücadelenin Avni Aker’de olması! Zira, Brezilyalı daha önce birçok kez ıslıklanarak oyundan çıktığı için o anları hiç unutamıyor. Mandıralı’nın Henrique’ye ‘hazır ol’ mesajı yolladığı, ancak bu oyuncunun maçın ilerleyen bölümlerinde sahaya çıkma ihtimalinin yüksek olduğu bildirildi.


Yorumlar (4)
giray dinç 8 yıl önce
colman forvet oynasın, bunların ikisi de top saklayamaz, ikisi de çalım atamaz, ikisi de pres yapamaz. colmanda hepsi var. zaten ikiside gol atamaz. colman belki denk gelir atar. sivasta atıf forvet değil ama forvet oynuyor, bizde top saklayıp takımı orda çoğaltabilecek tek adam colman.. hem kendini başkan sanan adama gönderi olur. forvet colman olsun ne kaybederiz.
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
yusuf oynasın
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
yok yok bamba oynasın sakat değilse,kendi kalesine atmada gösterdiği mahareti belki rakip kalede gösterir.
abdullah kara 8 yıl önce
bENCE iho oynasın dört forvetle anlaşıp birini alamadığına göre kendisi oynasuuuuuun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@