Zorluoğlu: “Üretim ve istihdama katkı sunacak her projeye evet”

Murat Zorluoğlu çalışmalarını sürdürüyor.

Siyaset 13.03.2019, 09:15
Zorluoğlu: “Üretim ve istihdama katkı sunacak her projeye evet”

Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Mobilyacılar ve Marangozlar Sitesini (MOBİSİT) ziyaret ederek, mobilyacı ve marangoz esnafını dinledi. 

MOBİSİT Başkanı Köksal Seymen’in, çok sayıda esnafla birlikte kuracakları mobilyacılar kooperatifi hakkındaki sunumuyla bilgilendirme alan Zorluoğlu, yeni mobilyacılar sitesi projesini, Trabzon’da üretime ve istihdama katma değer sağlayacak önemli bir çalışma olarak gördüğünü aktardı.  

Zorluoğlu, nasip olur da seçilirse bu tür projelere koşulsuz destek vereceklerini, sadece yer konusunda değil, üretime ve istihdama katkı sağlayacak benzer projelere, belediye imkânlarından destek sunacaklarını kaydetti. 

Kooperatif konusunda çok istekli gördüğünü belirttiği mobilyacı ve marangoz esnafının proje ve önerilerini detaylı şekilde inceleyeceğini anlatan Zorluoğlu sözlerini şu şekilde tamamladı: 

“Değerli esnaf kardeşlerim; tekrar bir araya gelir, bu kez kendi ekiplerimizi de çağırarak projenizi -özellikle yer konusunda- etraflıca değerlendiririz ‘Seçim öncesi olduğundan böyle söylüyordur’ diye düşünmeyin. 25 yıldır yöneticilik yapıyorum. Ben bir projeye 1) Üretime bir katkısı var mı? 2) İstihdama katkısı var mı? diye bakarım. Büyükşehir Belediyesinin para kazanma gibi bir derdi olamaz. Asli görevi hizmet etmektir. Önceliğin ne olacağını oturur, değerlendiririz. Trabzon’umuza, 25 yıllık devlet birikimi ve üst düzey kamu yöneticiliği tecrübelerimle, insanların yaşamını kolaylaştıracak ve konforlarını artıracak özel dokunuşlar yapacağım.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@