Zorluoğlu'ndan MHP Trabzon'a ziyaret

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye başkan Adayı Murat Zorluoğlu MHP Trabzon İl Başkanlığını ziyaret etti.

Zorluoğlu'ndan MHP Trabzon'a ziyaret
banner432

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığını ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve üst yönetim tarafından karşılanan Zorluoğlu, İl Başkanı Tarım’ı son bir aydır kentte yaptığı çalışmalar ve temaslar hakkında bilgilendirdi.

Yaklaşık bir aydan bu tarafa kentin kamu kurumlarını, meslek odalarını ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini kaydeden Zorluoğlu, “Halkımızla da çarşıda, pazarda temas ediyoruz. İlçelerimizi ziyaret ediyoruz. Bir taraftan kendimizi ve yönetim anlayışımızın ne olacağını kamuoyuna anlatıyor, diğer taraftan da şehrin sorunlarını ve çözüm yollarını konuşup istişare ediyoruz. Çok şükür halkımızın gerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize gerekse şahsıma olan teveccühlerini her gün değişik vesilelerle bu süreçte görüyoruz. Birlikte çalışıp birlikte üreterek, inşallah Trabzon’a yeni bir yönetim anlayışını hâkim kılacağız” dedi. 

AK Parti ve MHP genel merkezleri ile parti liderleri arasında hayat bulan ittifak anlayışının tabanda kendileri tarafından gerçekleştirileceğini vurgulayan Zorluoğlu, “Gerek seçim kampanyası süresince gerekse -halkımız bizi büyükşehir belediye başkanı olarak görevlendirirse- seçimden sonra MHP İl Başkanı Tarım ve parti teşkilatı, her zaman istişare edeceğimiz ve yakın ilişki tesis edeceğimiz arkadaşlarımız olacaklar. 11 ocak cuma günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, aday tanıtım toplantısı için ilimizi teşrif edecekler. Bu Cumhurbaşkanımızın ilimize verdiği özel önemi bir kere daha göstermesi bakımından çok kıymetli bir gelişmedir. Tanıtım toplantımızla ilçe belediye başkan adayları da belirlendikten sonra, ilimiz seçim havasına biraz daha girmiş olacak. MHP’ye gönül vermiş kardeşlerimizin de destekleriyle inşallah büyük bir oy oranıyla seçilerek, şehrimize hizmet etmeye başlayacağız. Allah yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.     

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım da ziyaretten ve Murat Zorluoğlu’nu büyükşehir belediye başkan adayı olarak belirlenmesinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, tavanda tesis edilen birlik ve beraberlik anlayışının, tabanda da vücut bulması için her türlü gayreti göstereceklerini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 17:15

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Göktürk Bozkurt
Göktürk Bozkurt - 3 ay Önce

Mhp mi kaldı da mhp li kardeşlerinin oyundan bahsediyorsun? ittifaktan önce mhp nin oyu zaten yüzde 10 11 civarındaydı ittifaktan sonra da aynı yüzde 10 son seçimde akp den giden yüzde 7 lik oy nerede ? İyi partide yüzde 10 aldı bu da demek oluyorki son seçimde akp den eksilen yüzde 7 mhp ye oy vermiş ve mhp nin kendi yüzde 3-4 lük seçmeniyle yüzde 10 ortaya çıkmış. Yani sonuç olarak akp ye oy vermeyen kitle mhp ye oy vermiş sonuç olarak yine kendi seçmeninizin oyunu istiyorsunuz. Hiç bir gerçek ülkücü mhp li Akp ye oy vermez verenlerde sizin eski seçmeniniz zaten

Uğur yalçın
Uğur yalçın - 3 ay Önce

Ama bu. MHP li şimdilik menfaat ten kardeşimiz dediğiniz ben ve r çok benim ğibi dönek olmayan lar size oy vermeyecek bilğin olsun

trabzon
trabzon - 3 ay Önce

inşAllah kazanamazsınız ben akpnin trabzonda biten bir işini görmedim size artık oy yok

Ali KAYA
Ali KAYA - 3 ay Önce

Durumunuz iyi iken ülkücüleri doğradınız. Şimdisize destek olacak tüm ülkücülere yuh olsun.

Ozan
Ozan - 3 ay Önce

MHP secmeniydim genel başkanımız sağolsun oy kullanmayı nefret ettirdi bana

Zafer Baki
Zafer Baki - 3 ay Önce

Orta mahallede yaşayan Türkiyede cumhuriyet öncesi ve sonrası bir çok sosyal olaya imza atmış , Belediye başkanlıkları yapmış Çilingiroğlu, Alioğlu, Hondoroğlu, Saral aileleri, marul yaprağındamı saklanırdı. Araştırmalarınızı daha mantıklı ve tutarlı yapın

banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462