banner526

banner535

Yeniden refah Partisi teşkilatı iftarda buluştu

Yeniden Refah Partisi Trabzon teşkilatları iftarda buluştu.

Siyaset 20.05.2019, 09:50
Yeniden refah Partisi teşkilatı iftarda buluştu

Yeniden Refah Partisi Trabzon taşkilatı iftarda bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Teşkilat başkanı Bahattin Sungur'un katılımı ile toplantı yapıldı. Toplantıya Bölge Başkanları Ahmet Ziya Akıntürk ve Recep Yakuphan, İl başkanı Mustafa Durmuş katıldı. İlçelerden Ortahisar ilçe başkanı Ahmet Kenan Akçay, 
Akçaabat ilçe Başkanı Barış Sandıkcı, Çarşıbaşı ilçe başkanı Gökhan Şahin, Vakfıkebir ilçe başkanı Sadettin Çiçek, Yomra ilçe başkanı Hüseyin Ay, Maçka ilçe başkanı Devrim Altuntaş, Arsin ilçe başkanı Hamza Bilgin, Araklı ilçe başkanı Metin Baycan, Sürmene İlçe başkanı Hakan Aydın, Of ilçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz ile ilçe teşkilat vede siyasi işler başkanları katıldı.

İl ve ilçe teşkilatları hakkında Genel başkana bilgi verildi.

Akçaabat ilçe Başkanı Sandıkcı, "Yeniden Refah Partisi Akçaabat olarak bizler de bu davanın içinde olmaktan şeref duyarız. Bu davaya gelen bu davadan şeref bulur. Biz dâhil bu davaya gelerek davaya şeref vermiş değiliz. Kim bu davaya gelirse ancak şeref bulur. Bu vesile ile Toplantımızın ilimize ülkemize ve alemi İslama hayırlar getirmesi yüce mevladan niyaz ederim" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ali Bal 1 yıl önce
Akp nin saadet partisine karşı kurduğu bir partidir..İlk seçimle genel başkan akp milletvekili sözü almış..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@