alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Vekil Halil Etyemez: Ülkede yokluk yok her şeyde bolluk var

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, döviz kurundaki yükseliş ve artan gıda fiyatlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede dış güçleri suçladı. Etyemez "Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şeyde bolluk ortada" dedi. Etyemez'in sözleri gündem yarattı.

Siyaset 25.11.2021, 09:05
Vekil Halil Etyemez: Ülkede yokluk yok her şeyde bolluk var

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, bugün Konya’nın yerel televizyon kanalı Kontv’de “Ankara Konuşuyor” programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Etyemez, döviz kurunun rekor kıran yükselişini ve artan gıda fiyatlarının sebebini dış güçlere bağladı.

Gezi eylemleri ve FETÖ’nün bir takım girişimlerine rağmen sonuç alamadığını ve ekonomi üzerinden saldırmaya çalıştıklarını savunan Etyemez, ülkede bolluk olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı;

"YOKLUK DENEN BİR ŞEY YOK"
“Daha önceki girişimlerinden sonuç alamayanlar, yıllarca Gezi olayları denediler, FETÖ birtakım hadiseleri denedi, buradan bir sonuç alamadılar. Gelip şimdi milletin cebindeki paraya, mutfağındaki ekmeğe saldırmaya çalışıyorlar. Çok net söylüyoruz. Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şeyde bolluk ortada.

"BİRİLERİ PARA KAZANACAK DİYE..."
Ama birileri para kazanacak diye, olayı manipüle ederek buradan bir kargaşa çıkartmanın hesabını yapıyorlar. Buradan bir sonuç alıp Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı, millet düşmanlığı yapıyorlar. Siyasi rant elde edeceksin diye bu ülkenin kaybetmesini istemek doğru değil.

"EKONOMİYİ BATIRDINIZ DİYECEKLER"
Ben hatırlıyorum muhalefet milletvekillerinden her yeri kapatın diyen insanlar ekonomiyi sekteye uğratıp sonra da ekonomiyi batırdınız diyecekler."


Yorumlar (24)
SUKENARLI 1 hafta önce
Sizin ar damarınız iyice yırtılmış. Ne utanmaz adamlarsınız.
selim 1 hafta önce
aqp yandaşı yiyicilere bolluk, benzin mazot 11 lira oldu, ekmekteni makarnaya, simittien salçaya, yağdan, süte yoğurda, teknolojik ürünlere her şeye zam. ben bunlara bir kere bile oy vermedim. ama verenlere hakkım helal değil. ülkeyi 20 sene geri götürdüler. gelecek nesillerimiz için çok büyük bir enkaz.
Mantıksız 1 hafta önce
Bu Vekil için bolluk kelimesi doğrudur. Zaten kendisi bolluk içinde olmasa, “çift çeneli” olmazdı !! Resminden de edindiğimiz bilgilere göre, göbeği de şan, şöhret içinde !!!
Temelli 1 hafta önce
Bolluk raflarda olabilir ancak cepler delik ve boş. AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ne iş yapıyor acaba
desteptul.... 1 hafta önce
aganin tuzu kuru .
a haberi seyredince bende onun gibi renk olurum
cc 1 hafta önce
kendi parası ile bi depo mazot alsın bakalım görelim
kayıkçı 1 hafta önce
çoğu hiçbir işe yaramayan ve milletin sırtından geçinen azami maaşlar alan böyle vekiller sussalarda bir işe yarasalar bari
KAMUHOT 1 hafta önce
Siyasi çıkar ve mevcut yüksek maaşlı düzenlerinin bozulmaması için yalan söylemek karakter bozukluğunun açık göstergesidir.
Fahiş fiyat artışı diyorsun peki akaryakıta muhalefetin kışkırtmasıylamı sürekli zam yapıyorsunuz.
Dış güçleri suçluyorsun. Bu dış güçler yeni türemedi eskiden de vardı. İktidara gelirken dış güç mış güç hepsini perişan edecektiniz noldu.
Perişan oldunuz. Şikayeti bırakın işinizi yapın yapamıyorsanız bırakın gidin.
vatandaş 1 hafta önce
doğru yalancı siyasetçi bolluğu var bir de bunlara kanıp dünyayı bize karşı sanan saf vatandaş bolluğu var Allah herkese akıl fikir versin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@