banner539

banner526

banner533

banner513

Türkmen AKP için ne dedi

AK Parti'nin son ana kadar gündeminde olan isim Şefik Türkmen'di. Bu durumu AK Parti'nin kendi iç işleyişi olarak yorumlayan Türkmen, “AK Parti hem Akçaabat'ta hem Trabzon'da benim ismimi ankete koydu. AK Partinin iç işleyişi o. Sadece benim değil başkala

Siyaset 14.01.2009, 16:15
 Türkmen AKP için ne dedi

AK Parti'nin son ana kadar gündeminde olan isim Şefik Türkmen'di. Bu durumu AK Parti'nin kendi iç işleyişi olarak yorumlayan Türkmen, “AK Parti hem Akçaabat'ta hem Trabzon'da benim ismimi ankete koydu. AK Partinin iç işleyişi o. Sadece benim değil başkalarının da ismini koydular. İlgim olan konular değil bunlar. Ben şöyle yorumluyorum demek ki benim hem Akçaabat'ta, hem de Trabzon'da iyi bir potansiyelimiz var, halkın gözünde i yi bir yerimiz var. Ben böyle yorumluyorum” dedi.

Kendi partisinden tekrar Akçaabat Belediye Başkan adayı olacağını söyleyen Türkmen, “Kendi çalışmalarımı Akçaabat için sürdürüyorum. Vatandaşla temas halindeyim. Bizim muhatabımız seçmendir vatandaştır. Oyu verecek olan onlardır. Onunla meşgulüm şu aşamada. Partimle ilgili de bir sıkıntım yok. Ben benim güçlü olduğumu biliyorum. Vatandaşın desteğinin büyük oranda sürdüğünü biliyorum. Benim Real Madrid olduğumu herkes kabul ediyor” sözlerini kaydetti.

Yorumlar (2)
AYCAN 12 yıl önce
Tıpkı Akçaabatın hizmet görmeyen arka mahalleleri gibi. Kokunun hakim olduğu, adaletli hizmet alamayan. AK partinin seni aday seçmeyeceğini zaten biliyordum. İyi yapmışlar. Akçaabat'ın yeni bir yüze ihtiyacı var. Oylar Akçaabatta AK Partiye kendini topçu zanneden sayın Türkmen..
receprecep 12 yıl önce
şefik türkmen herşeye çare buldu ama şu salı pazarını şehir içinden kaldırmadı gitti salı pazarınıda kaldırsa süper olacak salı günleri trafiğe kapanıyo yol esnaf olarak mağdur oluyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@