banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'un geleceği için...

Aydoğdu, DP Genel Başkanı Süleyman Soylu'nun beyaz yürüyüş ve ahlaklı siyaset çağrısını her defasında kamuoyuna yinelediklerini belirterek, “Bu ülkenin birlik ve beraberliğe ne kadar ihtiyacı varsa DP'ye de o kadar ihtiyacı vardır” dedi.   Seçim çalışmala

Siyaset 14.02.2009, 15:51
Trabzon'un geleceği için...

Aydoğdu, DP Genel Başkanı Süleyman Soylu'nun beyaz yürüyüş ve ahlaklı siyaset çağrısını her defasında kamuoyuna yinelediklerini belirterek, “Bu ülkenin birlik ve beraberliğe ne kadar ihtiyacı varsa DP'ye de o kadar ihtiyacı vardır” dedi. 

 

Seçim çalışmalarına başladığı günden beri halkın büyük bir ilgisini toplayan Aydoğdu, Trabzonla yetinmeyip Rize, Çaykara, Of  ve Sürmene belediye  başkan adaylarına da destek ve moral ziyaretlerinde bulundu.

 

 Aydoğdu buradaki ziyaretlerde halkın ucuz siyasetten bıkmış olduğunu gördüklerini de kaydederek, “Ekonomik olarak yoksul bırakılmıştır. Bununda göstergesi iktidar partisinin  kömür ve beyaz eşya karşılığı oy avcılığı yapmasıdır. Biz de demokrat parti olarak geçmişi temiz bir genel başkanımızla yola çıktık” diye konuştu.

 

Aydoğdu, konuşmasına şöyle devam etti:

“Ülkenin içinde bulunduğu bu kriz ortamında ve çözülmesi gereken sorunların olduğu bu zamanda iktidar ve muhalefet partileri gündemi gereksiz politikalarla meşgul etmektedir. Ancak bu ucuz siyaseti yapanlar 29 mart yerel seçimlerinde hüsrana uğrayacaktır. Biz Trabzon'da parti gözetmeksizin,  Trabzon'a bütün güzel hizmetleri yapmak arzusundayız. 29 Mart sabahı Trabzon geleceğine bizimle beyaz bir sayfa açacaktır”

 

Yorumlar (1)
temel 12 yıl önce
türkiyenin bu içinde bulunduğu çıkmazdan ülkeyi aydınlık yarınlara koşturacak partidir demokrat parti. bu ülkenin son 10 yıldır bulunduğu coğrafyada söz sahibi olamamasın, dünya ülkeleri arasında ezilip kalmasının, krizlerle boğuşmamasının, terörünün azmasının , binlerce evladımızı yitirmemizin, dış borcumuzun 500 milyar dolara ulaşmasının,yolsuzluğun azmasının, ülkenin aydınlık yarınlara özlem duymasının tek sebebi vardır: O DA DEMOKRAT PARTİNİN 10 YILDIR TÜRKİYE SİYASETİNDE AKTİF KONUMDA BULUNMAMASIDIR. 29 martla başlayan o aydınlık süreçle birlikte gelecek demorkat parti iktidarı ile tüm bu sıkıntılar yeniden aşılacak türkiyemiz aydınlık günlere doğru koşacaktır. bu miiletin 29 marttaki tek sloganı şudur: " YETER ARTIK! BU MART SARI KART!!!"

-------------VUR MÜHÜRÜ KIRAT'A----------------

Gelişmelerden Haberdar Olun

@