banner526

banner533

banner513

Trabzon’un başkanı kim olmalı?

Haber61.net yerel seçimler öncesi Trabzon'da halkın nabzını anketlerle tutmaya başladı. 16 Ocak 2009 itibariyle, “Trabzon belediye başkanlığına hangi isim daha yakın” anketinin ilkini başlatmış bulunuyoruz.Ankette Trabzon'daki siyasi partilerin resmi olar

Siyaset 16.01.2009, 17:28
Trabzon’un başkanı kim olmalı?

Haber61.net yerel seçimler öncesi Trabzon'da halkın nabzını anketlerle tutmaya başladı. 16 Ocak 2009 itibariyle, “Trabzon belediye başkanlığına hangi isim daha yakın” anketinin ilkini başlatmış bulunuyoruz.

Ankette Trabzon'daki siyasi partilerin resmi olarak açıkladıkları, Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,(Ak Parti), Volkan Canalioğlu (CHP) Süleyman Aydoğdu (DP), Cevdet Saral (MHP), Mahmut Çizmecioğlu ,(SP) adaylar yer aldı.

Bugün itibariyle başlattığımız anketimiz 11 gün boyunca sitemizde yer alacak. Anket sonuçlarını ise 27 Ocak 2009 tarihinde  okuyucularımıza duyuracağız.

Bu anketimiz ilk olup ilerleye günlerde diğer partilerinde adaylarını açıklamasıyla geniş katılımlı anketin ikincisini yine sizin oylarınıza sunacağız.

Anketimize sayfanın sağ tarafında bulunan anket bölümünden veya burayı tıklayarak oy verebilirsiniz.

Yorumlar (106)
tehlikeligörev 12 yıl önce
Geleceğimiz için Trabzunumuz için artık değişim şart volkan abiye slm yeni oluşum ve AK oluşumculuğa devam
lampard 12 yıl önce
volkan canalioğlu cok şeyler yaptı yapmaya devam edecem trabzon gelecek 20 yılın başkanıdır volkan canalioğlu başarılar
forza trabzon 12 yıl önce
eger stat temeli atılırsa oyumu ak partiye vercem,tamam volkan başkan iyi insan ama bu işler iyilikle olmaz,trabzon diger şehirlerden çok geri kaldı,daha trabzonda raylı sistem bile yok,eger trabzonda ak partili başkan olsaydı trabzon şu anda paris olurdu.başbakan sözünü tutsun sçimden önce stad temelini atsın,yoksa trabznda ak partinin kazanması imkansız.
ugurakyuz 12 yıl önce
Arkadaşa katılıyorum değişim şart iktidarın yapacağı hizmetleri gözarda edemeyiz gümrükçüoğluna başarılar dilerim..
sendincalper 12 yıl önce
volkan abi diyorum neden biliyomusunuz trabzona her seçim dönemi stat için söz verip seçim sonrası susanlar için adaylığı açıklandığı anda kaşkol açan şirin gözükenler için trabzon kendi içinden olan başkanıyla mutlu...
yorguness 12 yıl önce
daha şimdiden karalama kampanyasına başladı volkan abıcıler ayıptır yaa ılk gundende ayıpdır valla bence o gümrükçüoğlu bu sehıre şart
drina k 12 yıl önce
artık bu chp zihniyetinden trabzonu kurtarmalıyız.tüm sağcı arkadaşları birliğe davet ediyorum.tek bir icraati olmayan volkanın yerine, sağlıktaki 100 lerce projede imzası olan sayın müşteşarın gelmesi gerekmektedir. lütfen oyuna gelmeyin ve oyunuzu yedirmeyin.
ads 12 yıl önce
herkes bunu farkında aslında. hatta volkan bile. herkes trabzonu ak partinin alacağını biliyor. önemli olan çok fazla oyla alarak hükümetin desteğini trabzona çekebilmek. 80 li yıllardan beri hep hükümete ters belediye başkanaları ile çalıştık ve hep kaybeden biz olduk. şimdi bu fırsatı çok iyi değerlendirerek trabzonu ak partiye teslim edeceğiz.çünkü tüm türkiye aşağı yukarı böyle yapacak. chp izmiri bile kaybedecekken, trabzonu alması komik olur...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@