banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon’u birlikte sigortalayalım

AK Parti Trabzon Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu seçim çalışmalarını sürdürürken, Bakan Özak da çalışmalara destek veriyor. Bugün ilk olarak Kunduracılar Caddesi ve Kemeraltı esnafını ziyaret eden Bakan Özak ile Başkan adayı Gümrükçüoğlu, d

Siyaset 12.02.2009, 14:18
Trabzon’u birlikte sigortalayalım

AK Parti Trabzon Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu seçim çalışmalarını sürdürürken, Bakan Özak da çalışmalara destek veriyor.

Bugün ilk olarak Kunduracılar Caddesi ve Kemeraltı esnafını ziyaret eden Bakan Özak ile Başkan adayı Gümrükçüoğlu, daha sonra bir sigorta şirketini ziyaret etti.

Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu burada yaptığı kısa konuşmada, bilgi ve birikimini Trabzon için kullanmak istediğini söyledi.

Gümrükçüoğlu, “Amacımız şehri ileriye taşımak istiyorum. Şehri bir Trabzon daha yapmak istiyoruz. Halkımızın yaşam kalitesini artırmak önceliğimiz. Biz ortak akılla hareket etmek istiyoruz. Bizim kimseyle bir kavgamız yok, diğer aday arkadaşlara da başarılar diliyorum. Biz boş durmak istemiyoruz. Bu seçimden Trabzon kazansın” diye konuştu.

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak Trabzon'un önemli bir şehir olduğuna vurgu yaparak, “Osmanlı Trabzon'a gönderdiği valileri şair ve ediplerden seçiyordu. Trabzon inanılmaz bir şehir. Bu şehri biraz daha iyi yönetmemiz gerekir. Mevcut Başkan için biz kötü demiyoruz. Ancak herkesin bir kabiliyeti var. Bir takım ruhu vardır, iktidarın gücü ile yerel yönetimi birleştirmemiz lazım. Ak Parti olarak 81 ilde varız, her ilde miting yapabiliyoruz. Çok iyi şeyler yaptık ama yapacak daha çok işimiz var. İstikrara destek vermenizi istiyoruz. Biz şunu yapacağız bunu yapacağız demiyoruz, bunlar artık geride kaldı. Şehrimizi hep birlikte sigortalayalım” ifadelerini kullandı.

Nurgül Günaydın

Yorumlar (4)
CODERX 12 yıl önce
valla volkan abi kazanacak .. oyumuz ona .. faruk abi ..senide cok seviyoruz ..
bülent 12 yıl önce
yav arkadaş akyazının arkasında durmayan bir faruk özak ,nasıl oluyorda böyle pişkince oy istiyor ve insanları oyalıyor lütfen verdiğiniz sözü tutun ,her ile stad trabzona, dakika 61 uçam balon,oyum volkan canalioğluna tepki oyudur,krizi kimse bahane etmesin lütfen trabzon şehri 60-70 trilyon etmiyormu
mahsat 12 yıl önce
volkan abi trabzo a ne yaptı allah aşkına.ben trabzon a iyi hizmet istiyorum.diğer şehirleri gördükçe inanın imreniyorum.trabzonda bir geçitmi yapılmış.bir yol mu yapılmış.suyun bu kadar bol oldığu bir yerde bile yazın sular sürekli kesiliyor.benim başkanım hizmet etsin yeter,düğünüme,cenazeme gelmesin.işinin başıda otursun.inşallah 30 mart sabahı orhan abi ile hizmetler start alacak ve trabzon layık olduğu seviyeye en kısa sürede gelecek.
ergen 12 yıl önce
Sevgili Bülent kardeşim,

haklısın, oyunu Volkan Abi'ye ver sen. Ver ki bugün yarın stad yapıldığında "çöplerini belediye topluyor kardeşim" diye önüne geçip poz versin, broşürlere "stadyumu yaptık" yazabilsin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@