banner526

banner533

banner513

Trabzon’dan otobüs kaldırdılar

Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılan Hak ve Eşitlik Partisi'nin (HEPAR) 1. Olağan Kurultayı'na Trabzon'dan da katılım sağlandı. Belediye önünden araç kaldıran Hak ve Eşitlik Partisi Trabzon Teşkilatı 60 kişiyle Ankara'nın yolunu tuttu. Kurultaya,

Siyaset 28.01.2009, 19:03
Trabzon’dan otobüs kaldırdılar
Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılan Hak ve Eşitlik Partisi'nin (HEPAR) 1. Olağan Kurultayı'na Trabzon'dan da katılım sağlandı. Belediye önünden araç kaldıran Hak ve Eşitlik Partisi Trabzon Teşkilatı 60 kişiyle Ankara'nın yolunu tuttu.
Kurultaya, Hak ve Eşitlik Partisi Trabzon İl Başkanı Alper Sert, yönetim kurulundan; Aziz Ali Alparslan Bahadır, Osman Öztoprak, Atakan Atasoy, Bülent Çevik, Ömer Faruk Bayrak, Kadir Demir ve Atilla Şahintaş katılım gösterdi.
Trabzon İl Başkanı Alper Sert yaptığı açıklamada, kongrenin yoğun bir katılımla gerçekleştiğini ifade ederek, HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'nun yaklaşık 2 buçuk saatlik konuşmasında başta güvenlik ve ekonomi konuları olmak üzere ülkenin bölünmez bütünlüğüne dikkat çeken bir konuşma yaptığını söyledi.

Kurultayda HEPAR Genel Başkanlığına tekrar Osman Pamukoğlu seçild
Yorumlar (2)
aliturka 12 yıl önce
partimizin trabzon teşkilatını gönülden kutluyorum..
gugara 12 yıl önce
sağcısı solcusu bir çatı altında birleştirmeyi ve vatan millet namus sevgisini merkez alan ve başında syn osman pamukoğlunun olduğu hepar bu ülkenin tek kurtuluşu olacaktır...gönlümüz senle trabzonda da böyle bir teşkilat olması trabzonlu olarak beni çok gururlandırdı saygılar...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@