banner526

banner533

banner513

Trabzon'a hizmet sevdamız var

Canalioğlu, Toklu Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile çalıştıklarını belirten Canalioğlu, ''Görev süremiz içerisinde bireysel taleplerden çok toplumsal taleplere önem verdik. Bu kenti yönet

Siyaset 05.02.2009, 15:26
Trabzon'a hizmet sevdamız var

Canalioğlu, Toklu Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile çalıştıklarını belirten Canalioğlu, ''Görev süremiz içerisinde bireysel taleplerden çok toplumsal taleplere önem verdik. Bu kenti yönetirken herkesin görüş ve önerilerine açık olduk. Her fikre saygılı olduk. Sivil toplum örgütleri, siyasi partilerimiz, resmi kurum ve kuruluşlarımızla çok iyi ilişkiler içerisinde bulunduk'' diye konuştu.

Mahalle muhtarlarının fahri belediye başkan yardımcıları gibi çalıştıklarını kaydeden Canalioğlu, ''Mahallelerindeki her türlü sorunu anında bize ileterek çözüme kavuşturduk. Bu kenti birlikte yönettik, yine birlikte yöneteceğiz. Hizmetlerimizde hiçbir ayrım yapmadık. Vatandaşın amiri değil, memuru olduk. Bu anlayışla çalışmalarımız devam edecektir. Trabzon'a hizmet borcumuz ve sevdamız bitmez'' dedi.

Yorumlar (9)
hisarcıklı 12 yıl önce
Sn.başkan hizmet sevdamız var diyorsunuzda,geçen 5 yıl zarfında Trabzona her gelişimizde değişen hiç bi şey göremiyoruz..Sadece hükümetin yatırımları biraz olsun kente canlılık getirmiş...Trabzonspor üstünden siyaseti bırakıp biraz daha icraat peşinde koşsaydınız belki bu dönemde oy istemek için yüzünüz olurdu vatandaştan..
trabzon-ts 12 yıl önce
başkanımım son günleri artık.artık eskisi gibide gözükmüyo ortalıkta.iyi bir tatili haketti.
lokoko 12 yıl önce
syn hisacıklı.sen son 5 yıldır trabzon yerine adıyamana gittin heralde.
ergen 12 yıl önce
Ben Trabzon'da yaşıyorum ve sağa sola takılan led ampüller ve Boztepe'ye yazılan Trabzon yazısından başka bir şey de göremiyorum.
fatypapy 12 yıl önce
CHP zihniyetinde "hizmet" ve "sevda" kelimelerinin yanyana gelmesi ütopik birşeydir arkadaşlar. 5 yılda trabzona hizmet adına ne yaptın da bir de sevdadan bahsediyorsun volkan bey. 10 metrelik heykel, 50 metrekarelik park, başka ne var. azıcık çevre illere git te neler yapılmış gör. kayıp 5 yılımıza üzülüyorum sadece.
mahtilla 12 yıl önce
volkan bey, yakında sana güle güle diyeceğiz inşallah. Trabzona yaptığın hizmet olmadığı için bu şekilde konuşmanı sadece gülerek karşılıyorum. Hükümetin yaptığı sahil yolu, tanjant, atapark alt geçiti ve sahil yolu sayesinde yapılan forum olmasa Trabzon bir ksabadab farksız olacaktı komşu illerin yanında.
oceans 12 yıl önce
siz bu akp zihniyetini bir türlü anlamıyorum . kendinizi seçilmiş bir ırk gibi gören ve hep iyiyin kendiniz olduğunu düşünmekten ileri bir adım gidemeyen bir yığın insandan başka bir şey değil.ben hiç bir parti ve millet vekilini desteklemiyorum.ama yerel seçim sürecinde volkan bey çok şey katmıştır trabzona.bu chp ile alakalı diil.ben başka şehirlerdede bulundum ben bursa ve samsunda olsam akp ye oy verir dim eski şehride olsam dsp ye şişlide olsam chp ye ....siz genel bi ifade düşünmekten başka bişe yapmıyosunuz.açın şu gözünüzü.....
oceans 12 yıl önce
bu akp zihniyeti nereye kadar.siz kendinizi seçilmiş bir ırk gibi görmekten ileri gidemiyosunuz ve en iyisinin kendiniz olduğunu sanıyosunuz.hiç bir partiyle işim olmaz.sadece takip ederim.bir çok şehirde bulundum ve kullandığım oyları parti ayrımı yapmadan kullanırım.bursa ve samsunda akp eski şehride dsp beşiktaşda chp kayseride akp ye ve trabzonda chp ye oy vermesini bilen biri olarak sesleniyorum.bir daha düşünün....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@