Trabzon mu, İstanbul mu?

TOKİ Başkanı Trabzonlu Erdoğan Bayraktar'ın Trabzon'dan belediye başkan adayı olacağı konuşulurken şimdi de ismi İstanbul Büyükşehir Belediyesi için konuşuluyor. AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı adayı olacağı ileri sürülen TOKİ Başkanı

Siyaset 27.11.2008, 12:05
Trabzon mu, İstanbul mu?

TOKİ Başkanı Trabzonlu Erdoğan Bayraktar'ın Trabzon'dan belediye başkan adayı olacağı konuşulurken şimdi de ismi İstanbul Büyükşehir Belediyesi için konuşuluyor.


AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı adayı olacağı ileri sürülen TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, adaylığı konusunda net bir açıklama yapmazken, “Ama İstanbul herkesin sevdası” dedi.

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanlığı için isminin geçtiğinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi: “Bu tip haberleri ben de duyuyorum. Benim veya İstanbul'un lehine bu haberleri çıkaranlara teşekkür ediyorum. Şu anda TOKİ başkanıyım; görevimi yürütüyorum, işime bakıyorum. İstanbul'a 1 gram daha fazla kim hizmet yapacaksa o aday olsun istiyorum. Şu anda memurum, daha fazla bir şey söyleme hakkı ve yetkisine sahip değilim.”

Bayraktar, “Gönlünüzden hiç mi geçmiyor İstanbul, Ankara ya da İzmir; aday olmak, başkan olmak?” sorusunu “Ben şu anda zaten başkanım. Başkan olmak gibi bir sevdam yok ama tabii ki İstanbul herkesin, 70 milyonun sevdası. İstanbul'u sevmeyen, düşünmeyen ve hayal etmeyen kimse olamaz.”

“İleride böyle bir şey olmayacak diye kestirip atmıyorsunuz” sözünü ise TOKİ Başkanı Bayraktar, “Teşekkür ediyorum, sağolun” diye yanıtladı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
casa 13 yıl önce
Trabzon'a küçük İstanbul derler,size yakışan veya yakıştırılan adaylık Trabzon olmalıdır.Şayet Belediyeye başkan olursanız kentimizin gelişmesi ve çağın modern vasıflarına kavuşmasından hiçbir endişe duymadığımız gibi beklenti ve hayallerimizin ötesinde renk getireçeğinizden emin olmaktayız.saygı ve selamlar.
aksi 13 yıl önce
TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ı Trabzon veya İstanbul Belediye Başkanlığına yakıştırıp onun çok şey yapacağını sananlar, bir şeyi unutmuyor mu?

Erdoğan Bayraktar, şu ana kadar TOKİ'nin çok yüksekolanaklarını kullandığı için başarılı gözüküyor.

farzedelim ki trabzon belediye Başkanı oldu. Bu kısıstlı belediye olanaklarıyla neyi başaracak.

Ama burası Türkiye, devir de cilalı taş devri!
halilky 13 yıl önce
Vallahi TOKİ'Yİ yönetmeye benzemez o iş.

Adam gitsin Galatasaray'a stad yapsın.

TOKİ'nin tek görevi o zaten.

Memlekette o kadar evsiz var,kriz emlak piyasasını vurmuş kimin umrunda?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@