Trabzon'da AKP ve MHP'li bayanlardan gövde gösterisi

Trabzon’da AK Partili ve MHP’li bin kadın “Evet” için bir araya geldi

Siyaset 09.03.2017, 17:00
Trabzon'da AKP ve MHP'li bayanlardan gövde gösterisi
Trabzon’da AK Partili ve MHP’li bin kadın “Evet” için bir araya geldi
 AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda AK Kadınlar ve MHP’li Kadınlar bir araya geldi.
Yomra Sandal Otel’de düzenlenen programa AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, MHP Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Gülen Demir, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Melike Turhan, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, STK Temsilcilerinin Kadın Başkanları ve bine yakın AK Parti ve MHP teşkilatlarında görevli kadınlar katıldı.

Program 15 Temmuz hain darbe girişimini anlatan kısa bir filmle başlarken, ardından protokol konuşmaları gerçekleştirdi. Programda konuşma yapan Ayvazoğlu, MHP Trabzon Kadın Kollarıyla referandum öncesi böyle anlamlı bir günde bir araya gelmekten duydukları mutluluğu ifade etti. Ayvazoğlu, “ ‘Mevzu vatansa gerisi teferruattır’ diyerek devleti ve milletine sahip çıkan kadınlarımız 16 Nisan’da da üzerine düşen görevi yerine getirecektir.
 
Bugün burada özellikle AK Partimizin, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve farklı siyasi görüşleri temsil eden, geleceğin inşasında asli görev üstlenerek yeni nesilleri anne hassasiyeti ile kucaklayan kadınlarımızla bir araya gelmemiz ve 'gücümüz millet kararımız evet’ diyerek tarafımızı belli etmemiz ülkemizin her bir köşesinde yaşayan kadınlarımıza anlamlı bir mesajdır” dedi.
MHP Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Demir ise Ayvazoğlu ve ekibine misafirperverlikleri için teşekkür etti. Konuşmaların ardından AK Parti Trabzon İl Başkanı Revi ve Ayvazoğlu, Demir’e günün anlam ve önemine binaen çiçek hediye etti.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Yasal?! 4 yıl önce
Bu etkinlik gerçekten otelde mi yapıldı? herkes mont, kaban, pardesü, kaşkol içinde. Şu eleştirime izin veriniz. Nice insanın bayatta olsa ekmek almak için fırın kapanmasını beklerken nice insan ekmek parası ayırmak için çocuğuna harçlık veremezken yemek masalarında poz verenleri Allah ıslah etsin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@