7m


7m

hyundai

Suriye'den şok karar

Suriye'de, Türkiye'den ithal edilecek olan Türk menşeli ürünlerden yüzde 30 oranında vergi alınmasını öngören karar tasarısının onaylandığı bildirildi.  Suriye resmi haber ajansı SANA'da yer alan habere göre, Suriye Halk Meclisi'nin, Türkiye'den Suriye'ye

Siyaset 27.12.2011, 08:48
Suriye'den şok karar

Suriye'de, Türkiye'den ithal edilecek olan Türk menşeli ürünlerden yüzde 30 oranında vergi alınmasını öngören karar tasarısının onaylandığı bildirildi.  

Suriye resmi haber ajansı SANA'da yer alan habere göre, Suriye Halk Meclisi'nin, Türkiye'den Suriye'ye ithal edilecek olan Türk menşeli bütün ürünlerde, ürün değerinin yüzde 30'u oranında vergi uygulamasını öngören karar tasarısını onaylandı.

Haberde, alınacak olan verginin, kalkınmakta olan köylerin yapılanmasında harcanacağı kaydedildi

 


Yorumlar (2)
hemir 10 yıl önce
Yıllarca İran ile arayı düzeltmek için uğraştın sonunda bir füze kalkanı herşeyi berbat etti. En kıytırık generali bile seni tehdit eden mesajlar veriyor. Suriyede sarmaş dolaş olduğun esad kardeşinle kedi köpek oldun. Askeri anlaşmalarla dötünden bağlı olduğun israil ile olan ilişkileri saymıyorum. Kıbrıs rum kesimi, ermenistan ve yunanistan ile decsn ciğer kuzu sarması değilsin. kala kala bulgaristan ve rusya kalıyor. Suriye ve iran söz konusu olunca emin ol rusya gözünün yaşına bakmayacaktır.Gelelim ırak'a. Onuda siz değerlendirin meşrebinize göre:-)))) Komşularla sıfır problem böyle oluyorsa birilerinin aynaya bakması gerekiyor. Bence gece yarıları meclis iyi çalışıyor. Bu konuları gece yarıları tartışssınlar. Yüzde yüz çözüm bulunacaktır.
ADIL 10 yıl önce
Bölgede Türkiye ile aşık atmak her baba yiğit ülkenin harcı değil.Sadece Suriye halkına üzülüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@